با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


دهمین نمایشگاه بانک،بورس و بیمه در حال برگزاری است

finex

نمایشگاه بانک‌ بورس بیمه آغاز شد

اولین روز از دهمین نمایشگاه چهار روزه بانک، بورس بیمه در محل برگزاری نمایشگاه های تهران در حال برگزاری است.
به گزارش تیم خبری ایران الارم مستقر در نمایشگاه، نمایشگاه بانک، بورس و بیمه با همت شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس وابسته به سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز به کار کرد.
این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه از تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ فروردین ماه میزبان جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی خواهد بود.
این نمایشگاه با هدف معرفی قابلیت های مالی داخلی و خارجی و با انگیزه افزایش سود مالی مخاطبان و ارتقا صنعت مالی کشور تا سطح تعاملات بین المللی برگزار می شود.

علیرضا صنعتکار، مدیرعامل شرکت ایمن‌سازان‌پیشرو

هدف ما آشنایی با محصولات، نوآوری‌ها و تکنولوژی‌های جدید پاناسونیک است

ispsecurity,حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

هدف از برگزاری این سمینار چیست؟

شرکت ما حدود پانزده سال است که در زمینه سیستم‌های نظارت تصویری و حفاظتی مشغول به کار است. هدف از برگزاری این سمینار آشنایی با محصولات، نوآوری‌ها و تکنولوژی‌های جدید برند پاناسونیک است. تکنولوژی‌ها و محصولات جدید، سیستم 4k، سیستم Smart coding و سایر سیستم‌هایی که در این سمینار به آن اشاره شد از جمله مواردی است که برند پاناسونیک را نسبت به سایر برندها متفاوت کرده است.

بیشتر شرکت‌کنندگان در این سمینار را چه طیفی تشکیل می‌دهد؟

افرادی که در این سمینار شرکت کردند تقریبا نود درصد از مشترکین شرکت هستند و در واقع می‌توان گفت که از مشتریکین دو شرکت ایمن‌سازان پیشرو و حفاظت الکترونیک عرفان هستند. اکثر این افراد از مشترکینی هستند که پیش از این از محصولات پاناسونیک استفاده کرده بودند و رضایتمندی کاملی داشتند. در واقع هدف گرد‌آوری این افراد و آشنا کردن‌ آنها با تکنولوژی‌های جدید پاناسونیک است.

سمینار در چه سطحی برگزار شد؟ آیا آن رضایتمندی که به دنبال آن بودید حاصل شد؟

حجم حضور دوستان و اینکه اکثرا دعوت ما را اجابت کردند تا حدودی میزان علاقه‌مندی شرکت کنندگان را نشان می دهد و در واقع می‌توان گفت که انتظار ما تا حد بسیار زیادی برآورده شده است.

بعد از سمینار منتظر چه اتفاق و یا تغییراتی هستید؟

بیشتر هدف ما این بوده است که نزدیکی بیشتری با مشترکینی داشته باشیم که با آنها کار می‌کنیم. می خواستیم که این سمینار یک سمینار دوستانه باشد و بتوانیم در کنار هم نسبت به پتانسیل‌ها، امکانات برندی که داریم، امکاناتی که شرکت برای خدمات پس از فروش، اجرا و نصب تجهیزات قایل شده است آشنایی بیشتری پیدا کنیم. جدیدا در ایران عرف شده است که شرکت‌ها از پیمانکار استفاده می‌کنند،اما در ایمن سازان مدعی هستیم که هیچ‌گاه از پیمانکار استفاده نکردیم و از صفر تا صد کارهای اجرایی شرکت را پرسنل اجرایی شرکت انجام می‌دهند.

 

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در حال برگزاری است

Fourth International Exhibition of Construction Industry,حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از تاریخ 6 اسفند ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است و تا تارخ 9 اسفند ماه نیز ادامه خواهد داشت.
به گزارش تیم خبری ایران آلارم، علاوه بر 89 شرکت ایرانی، 49 شرکت چینی و همچنین تعدادی از شرکت‌های ترک و پاکستانی در این نمایشگاه غرفه دارند.
لازم به ذکر است که در این نمایشگاه که با همت شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا و شرکت اوژن برگزار شده است جدیدترین‌ها در زمینه زمینه نما، سازه، تکنولوژی‌های نوین ساختمانی در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

رضا علی‌جانی، رئیس هیئت مدیره شرکت پاما و مدیر بخش فنی کیونپ

pama,حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

این سمینار جزئیات فنی را مورد توجه قرار داده است

سمینارهای قبلی بیشتر هول محور مسایل کلی می‌چرخید، در حالیکه این سمینار بیشتر جزئیات فنی را مورد توجه قرار داده است. مدیر فنی کیونپ نیز در این سمینار شرکت کرده‌است و با حضور او وارد جزئیات فنی بسیار مفصلی شدیم. اکثر ادمین‌های شبکه‌ای که در ایران وجود دارند شاید از نظر فنی خوب باشند، با وجود آن وقتی بحث device پیش کشیده می‌شود نمی‌دانند که چگونه باید تکنیک‌های فنی را در آن device پیاده کنند. متخصصین در تلاشند تا در این سمینار و سمینارهایی مانند این بیان کنند که چگونه می‌توان این تکنیک‌های فنی را به صورت عملی درآورد. این یکی از محاسن این سمینار است و با توجه به تجربه‌ شخصی خودم این سمینار که دهمین سمیناری است که از سوی کیونپ برگزار می‌شد بازخورد بسیار خوبی داشت. این سمینار موجب شده است که ادمین‌ها و کسانیکه از این Device استفاده می‌کنند بدانند که چه آپشن‌ها و امکاناتی موجود است، بر اساس آن مدل خود را انتخاب کنند و به آنچه که می‌خواهند برسند و از آن به صورت بهینه استفاده کنند. اینکه شما یک دستگاه بخرید و اطلاعاتتان را روی آن ذخیره کنید کمترین چیزی است که یک ذخیره ساز ارائه می‌کند، اما اینکه بتوانید از دیگر امکانات آن نیز استفاده کنید موجب می‌شود تا تمامی کاربردها و نیازهای شما پوشش داده شود.

طراحی دقیق ترین نقشه جهان توسط ژاپنی‌ها

Japanese most accurate map of the world,حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

بیشتر نقشه‌های کشیده شده برای جهان کاملا دقیق نیستند؛ به عنوان مثال کشور آفریقا بزرگ‌تر از چیزی که هست کشیده می‌شود یا گرینلند (ناحیه‌ای خودگردان در دانمارک) به این اندازه بزرگ نیست. اکنون ژاپنی‌ها نقشه جدیدی را طراحی کرده‌اند که بهترین و دقیق ترین نقشه جهان است و اندازه‌ی دقیقی را از کشورها ارائه می‌دهد. این طراحی AuthaGraph نام دارد و جایزه طراحی در ژاپن را از آن خود کرده است.
هنرمند و معمار ژاپنی به نام هاجیمه ناروکاوا این نقشه‌ی عجیب و غریب را طراحی کرده که متناسب‌ترین و بهترین نقشه‌ای بوده که تا کنون ارائه شده است. در این نقشه‌ یک تغییر جهت‌گیری بین آسیا و شمال آمریکا دیده می‌شود که تناسب دقیقی بین آنها وجود دارد. محققان معتقدند که کشیدن نقشه مسطح از یک سیاره کروی کار بسیار سختی است.
نقشه‌های معمول که در کلاس‌های درس و یا در اطلس‌های تصویری به نمایش در می‌آید، اولین بار توسط گراردوس مرکاتور در سال 1569 طراحی شد. این نقشه‌ها بر روی کاغذهای دو بعدی نمایش داده می‌شود و کشورهای نزدیک به قطب، بزرگ‌تر از اندازه واقعی به نظر می‌رسند.
در طراحی نقشه‌ی AuthaGraph این مشکل برطرف شده است. در این نقشه، جهان به 96 منطقه‌ی برابر تقسیم شده و سپس ابعاد آن پیش از ایجاد نقشه نهایی از یک کره به چهارضلعی انتقال داده می‌شود. این شکل ترسیم کمک زیادی به دقیق‌تر بودن نقشه کرده است.

دومین جشنواره برترین های ایمنی و آتش نشانی ایران 95 (یادواره شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو)

بابک احمدیان، مدیر فنی و فروش شرکت فر ایران:

fariran,حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

این نمایشگاه محلی است برای نشان دادن توانایی تولیدکننده داخلی

در نظر داشتیم که محصولات ایرانی و همچنین بومی‌سازی که در شرکت فر ایران انجام می‌‌شد را از طریق IRANSSE در معرض دید عموم قرار دهیم و برای آنها توضیح دهیم که جوان ایرانی این قدرت و توانایی را دارند که بتوانند محصولات، نرم‌افزار، سخت‌ افزار و همچنین خدمات پس از فروش خوبی را ارائه کنند. خوشبختانه در این نمایشگاه بازدید بسیار خوبی از غرفه ما به عمل آمد و تعداد بازدیدکنندگان بسیار زیاد بود. همچنین نمایشگاه نیز در سطح بسیار خوبی برگزار شد، با وجود آن به عقیده من باید تبلیغات بیشتر و بهتری پیش از برگزاری نمایشگاه صورت می گرفت. در نظر داشته باشید که تبلیغات نقش موثری را در این عرصه بازی می‌کند و اگر تبلیغات بیشتر و بهتری صورت می‌گرفت نمایشگاه مخاطبان بیشتری را به خود جذب می‌کرد و به تبع آن نتایج بهتری را شاهد بودیم. ما در عرصه دوربین‌های مدار بسته شرکت‌های زیادی داریم و افراد بسیاری با این سبک کار می‌کنند، اما متاسفانه هنوز نسبت به برگزاری این نمایشگاه آگاهی ندارند. در نهایت امیدوارم کسانیکه که با محصولات ما آشنا و نسبت به تولیدات داخلی اعتماد لازم و کافی را نداشتند، در این نمایشگاه با تکنولوژی‌های روز کشور از قبیل Smart Home و دیگر نرم‌افزارها آشنا شده باشند و این مساله که "تولیدکننده داخلی می‌تواند" را باور کنند و فکر می‌کنم بتوانیم پس از این نمایشگاه مشتریان بیشتری را جذب کنیم. در واقع می‌توانیم از طریق این نمایشگاه توانایی تولیدکننده داخلی را نشان دهیم.

 

امین پور فتح الله، مدیر عامل شرکت پویش رایان داتیس

datisint,حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت
بازدیدکنندگان از طریق نمایشگاه در جریان آخرین دست‌وردها قرار گرفتند
این نمایشگاه بسیار تخصصی است و اکثرا مدیران بانکی و ITS برای بازدید به این نمایشگاه آمده‌اند. با توجه به این مساله بیشتر تلاش کردیم تا در این نمایشگاه از محصولاتی که به این زمینه مربوط می شوند رونمایی کنیم. برای اولین بار از محصولات Display صنعتی LG رونمایی کردیم و درواقع مانیتورهای صنعتی و تجاری LG را در معرض دید عموم قرار دادیم. همچنین از محصولات مدار بسته برایتون سری 7000و 6000 نیز در این نمایشگاه برای اولین بار پرده برداری شد. تکنولوژی‌های که در این محصولات ارائه شد بسیار خاص است و دوستانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند توانستند از این محصولات بازدید کنند. در واقع باید بگویم که این نمایشگاه مجالی شد تا بتوانیم محصولات جدید خود را در معرض بازدید قرار دهیم و بازدیدکنندگان که اکثرا مرتبط با و آگاه بودند را در جریان آخرین دست‌آوردهای پویش رایان داتیس قرار دهیم. همچین در نظر داشته باشید که سال اولی است که نمایشگاه تخصصی دوربین‌های مدار بسته، لوازم و تجهیزات جانبی IRANSSE برگزار می‌شود، با وجود آن استقبال خوبی از آن به عمل آمد و در سطح خوبی برگزار شد و امیدوارم که این نمایشگاه در سال‌های آینده بهتر و پربارتر برگزار شود.

حمید رضا صدیقی، مدیر عامل شرکت علم و صنعت

elmsanat,حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

تخصصی بودن IRANSSE از ویژگی‌های مثبت این نمایشگاه است
هدفمند کردن و معرفی محصولات با کیفیت دوربین‌های مدار بسته مهمترین انگیزه ما از حضور در نمایشگاه است. متاسفانه جدیدا محصولات بی کیفیت وارد بازار شده است و درست در نقطه مقابل آن برندهای خوبی در بازار وجود دارد که مردم کاملا نسبت به آن بی‌اطلاع هستند. ما به این خاطر که بتوانیم محصولات با کیفیت و برندهای خوب را به مردم معرفی کنیم و همچنین رضایتمندی مشتریانمان را فراهم کنیم تصمیم به حضور در نمایشگاه گرفتیم. پیش از این با برند داهوا کار می‌کردیم و هوانتی و نایک ویژن نیز از محصولات جدید ماست که آن را از کارخانه‌های با کیفیت چین خریداری می‌کنیم. ما محصولات جدید خود را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار دادیم تا مصرف‌کننده از نزدیک با این محصولات آشنا شود. مهمترین ویژگی این نمایشگاه این است که بر دوربین مدار بسته تمرکز کرده و شرکت‌کنندگان نیز همگی از شرکت‌های معروف مدار بسته هستند، اینگونه تکلیف مشتری مشخص است و دیگر سردرگم نمی‌شود. در واقع تخصصی بودن IRANSSE از ویژگی‌های مثبت این نمایشگاه است.

شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 17:35

Umit chiplac، مدیر فروش شرکت Duyar

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

Umit chiplac، مدیر فروش شرکت Duyar

Umit chiplac,سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی,مجله حریق


شرکت duyar در سال 1965 تاسیس شد و ما به بیش از 65 کشور در سراسر دنیا صادرات داریم. این نمایشگاه تنها برای دبی نیست و کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای GCC را نیز شامل می‌شود و از تمام دنیا در آن شرکت می‌کنند. این مساله برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که مجبور نیستیم جای دوری برویم و این یکی از مزایای این نمایشگاه است. در کل نمایشگاه از سطح خوبی برخوردار بود و بازدیدکنندگان نه تنها از سراسر امارات، بلکه از سراسر دنیا به Intersec آمدند. همچنین ما همکاری خود را از سال گذشته با ایران آغاز کردیم و باید بگویم که گراند تکنیک پتانسیل‌های بسیار بالایی دارد و من به آینده این همکاری بسیار امیدوارم. بازار ایران برای ما بسیار مهم است و تصمیم داریم فعالیت خود را در تمامی نقاط ایران گسترش دهیم، چرا که بازار ایران ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد.

صفحه1 از62

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا