با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


برگزاری سلسله سمینارهای آشنایی با نوآوری‌های صنایع حفاظتی و امنیتی حاشیه خزر

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان


پنجمین سمینار از سلسله سمینارهای آشنایی با نوآوری‌های صنایع حفاظتی و امنیتی به همت گروه تخصصی ایران آلارم در مرکز همایش‌های هتل نارنجستان ایزدشهر استان مازندران در حال برگزاری است.
به گزارش ایران آلارم، در این سمینار و نمایشگاه یک روزه شرکت‌های مطرح صنعت امنیت کشور به معرفی و ارایه آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی این صنعت خواهند پرداخت.
همچنین همکاران و مجریان سیستم‌های حفاظتی و امنیتی در شهرهای شمالی کشور در سمینار حضور یافتند تا از نزدیک با تازه‌های علمی و تخصصی سه شرکت فن‌آوران امن یاشار، دیدارک و نظارت گستر ایمن بیش از پیش آشنا شوند.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 99.87% - 134 votes

100%

برگزاری سلسله سمینارهای آشنایی با نوآوری‌های صنایع حفاظتی و امنیتی حاشیه خزر

Book rating: 100 out of 100 with 134 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا