با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


مدیرعامل شرکت فنی مهندسی پاژ خبر داد:

 ،سيستم اعلام و اطفاء حريق ،اتوماسيون خانگي و bms ،سیستم اعلام سرقت ،CCTV,DVR ،آیفون تصویری ،سیستم حفاظتی اتومبیل ،درب اتوماتیک ،باطری UPS ،قفل ،حفاظت فردی و بهداشت ،کابل و داکت ،خانه هوشمند BMS ،کنترل ترددACCESS ،ساعت حظوروغیاب ،گیت امنیتی وفروشگاهیXRY ،سیستمهای کنترل انرژی ،محافظ های الکتریکی ،تقویت و مسدودکننده الکترونیکی ،خودروهای حفاظتی ،پوشاک ایمنی ،بی سیم،GPS ،آسانسور و پله برقی ،کنترل اتوماتیک پلاک خودرو ،سیستمهای سانترال ،پایانه وکیوسکهای اطلاع رسانی ،حفاظت شبکه های کامپیوتروIT ،آنتن مرکزی ،بیومتریک ،دستگاه های اندازه گیری... ،سیستمهای پنوماتیک ،رله و کنتاکتور ،شیشه ایمنی ،اتوماسیون صنعتی ،کالاهای برقی ،ابزارآلات ،پلیس محله ،طراحی و اجرای سیستمهای... ،تجهیزات روشنایی lighting ،صاعقه گیروبرق گیر ،ویدئوکنفرانس و ویدیو پروژکتور ،اتاق مانیتورینگ ،ايمن اقليم ،كفش يحيي ،ايمن تصوير ردكا  ،افروزسازان جوان ،لاسك الكترونيك ،تكنو اتصال ،پويا فرانگار ،پويش رايان داتيس ،صنعت امن ،فراگستر الكترونيك ،نظارت گستر ايمن ،پارس اسپادانا  ،ژرف كام ايرانيان ،فن آوران امن ياشار ،فن آوران تصوير ،دنا صنعت ،سنگان ،سپيد سيستم ،آريا الكترونيك ،دادهاي رسا ،اسپادانا الكترونيك ،پاناتين ،ديدارك ،پاژالكترونيك ،الكترويك كاران ,مصاحبه به مناسبت روز آتش نشان ,روز آتش نشان,دوربین مداربسته ,فروش دوربین مداربسته,خرید دوربین,خرید دوربین مداربسته,سیستم اعلام حزیق ,درب ضد سرقت,ماشین آتش نشانی,آتش سوزی 125 ir

نصب سیستم‌های منحصر به فرد کشف اعلام حریق و اطفای خشک در مشهد/ انتخاب اجناس حوزه حریق صرفا با توجه به قیمت‌ها نباشد

علی عفت‌پناه، مدیرعامل شرکت فنی مهندسی پاژ در گفتگو با خبرنگار ماهنامه حریق درباره فعالیت این شرکت در خراسان رضوی توضیح داد:
مهندسان این مجموعه در حوزه اعلام و اطفای حریق به صورت تخصصی کار می‌‌کنند، با مرتفع‌سازی ساختمان‌ها و ضرورت بخش ایمنی ساختمان‌ها دامنه فعالیت این شرکت در سال‌های اخیر به صورت تخصصی و انحصاری به اعلام و اطفای حریق اختصاص یافته است.
فعالیت شرکت فنی مهندسی پاژ از سال 1383 در شهر مقدس مشهد آغاز شده است و ابتدا علاوه بر نصب سیستم‌های اعلام و اطفای حریق، نصب سیستم‌های حفاظتی هم در آن صورت می‌گرفت اما با توجه به گسترش بازار در این زمینه به این نتیجه رسیدیم که نصب دوربین، جک و آیفون تصویری را کنار گذاشته و صرفا به نصب سیستم‌های اعلام و اطفای حریق مشغول شویم.

شرکت پاژ ارایه‌دهنده چه نوع خدماتی است؟
این شرکت نماینده رسمی سیستم‌های اعلام حریق هوشمند فایک (رافیکی) انگلستان، تله دیتا ایتالیا، سیستم‌های اعلام حریق خطی ثابت و افزایشی (کابل دتکتور) پرولاین و سیگنالاین انگلستان، سیستم‌های اطفا حریق گازی ایروسل فایرکام ایتالیا، سیستم‌های اطفا حریق آبی رپیدراپ انگلستان، کابل‌های مقاوم در برابر حریق کویسل ایتالیا در شرق کشور و پمپ‌ها و تجهیزات آتش‌نشانی بریستول انگلستان در شرق کشور است و به عنوان نخستین مجموعه در سراسر کشور غیر از تهران پرچم‌دار واردات مستقیم محصولات خارجی حوزه اعلام و اطفای حریق است.
در این شرکت دو گروه اعلام حریق و اطفای حریق فعالیت می‌کنند و توانستیم تجهیزاتی را در دفترمان راه‌اندازی کنیم که در نوع خود در کشور منحصر به فرد است. این تجهیزات مانند آزمایشگاهی برای مشتریان است تا بتوانند کاملا با خدمات سیستم اطفا و اعلام حریقی شرکت پاژ تعامل داشته و آن را لمس کنند.

لطفا درباره پروژه‌هایی که نصب و راه‌اندازی سیستم‌های اعلام و اطفای حریق آن را این شرکت برعهده داشته است، بگویید.
تاکنون پروژه‌های متعددی در سطح شهر مشهد به انجام رسانده‌ایم از جمله پروژه‌های بزرگ می‌توان به نصب سیستم‌های اعلام حریق بخشی از حرم مطهر امام رضا(ع)، کتابخانه لاتین حرم، اتاق سرور و بخش‌های کلیدی دارالشفاء اشاره کرد. در بخش‌های عظیمی از حرم مطهر نیز از سیستم اطفای حریق گازی FM200 استفاده کردیم.
همچنین اطراف حرم رضوی پروژه‌های بزرگ و متعدد هتل مدینه‌الرضا، مجتمع‌های بهار و نگین، سرپرستی بانک صادرات، برج‌های مسکونی باران 1 و 2، آرمیتاژ گلشن و طبرسی را به سیستم‌های اعلام و اطفای حریق تجهیز کرده‌ایم.

آیا برای نصب تجهیزات و سیستم‌های اعلام و اطفای حریق که شما نماینده انحصاری برخی از شرکت‌های اروپایی هستید، ضرورتی برای گذراندن دوره‌های آموزشی آن وجود دارد؟
مهندسان این شرکت دوره‌های آموزشی متعددی را گذرانده‌اند و برای شرکت پاژ قابلیت طراحی و مشاوره سیستم‌های اطفا و اعلام حریق را فراهم کردند. اکنون این شرکت از سوی دادگستری مجوزی دارد که یک نفر می‌تواند سیستم‌های اطفا و اعلام حریق را طراحی کند.
همچنین اعضا و مهندسان این شرکت با گذراندن دوره‌های آموزشی مختلف در داخل و خارج از کشور موفق به عضویت در سازمان‌های بین‌المللی BSI و NFPA شده‌اند. تاکنون نماینده‌های مختلفی را از شرکت پاژ در خراسان رضوی به کشورهای ایتالیا و انگلستان فرستادیم تا خط تولید این شرکت‌های خارجی را از نزدیک مشاهده کنند.

خدمات این شرکت تنها در حیطه شهر مشهد منتهی می‌شود؟
بسیاری از رقبای شرکت پاژ در پایتخت مستقرند اما این شرکت توانسته در مناطق مختلفی از ایران مانند پروژه‌های برزیل در تهران، پتروشیمی ماهشهر، نیروگاه مارون و جزیره خارک را تجهیز کند. همچنین پروژه‌هایی در استان‌های کرمان، خراسان شمالی و گرگان را تجهیز کرده‌ایم.
اکنون از جمله پروژه‌های اعلام حریق در دست اجرا می‌توان به هتل الماس در خیابان امام رضا(ع) در 20 طبقه، موج‌های خروشان؛ بزرگترین مجموعه آبی ایران و استادیوم 20 هزار نفره امام رضا(ع) اشاره کرد. همچنین سیستم‌های اطفای حریق پروژه‌های پتروشیمی ماهشهر، آرمان، انبارهای آستان قدس رضوی و اداره مالیات را نصب کردیم. در حقیقت انبارهای آستان قدس رضوی به سیستم‌های منحصر به فردی در زمینه کشف اعلام حریق و سیستم خشک اطفای آن مجهز است.
باید یادآور شد که پروژه‌های نصب سیستم‌های اطفا و اعلام حریق در 6 تا 12 ماه تمام نمی‌شود و معمولا از زمان آغاز تا بهره‌برداری پروژه‌ها 2 تا 3 سال به طول می‌انجامد.
و حرف آخر....
شرکت‌های فعال در زمینه نصب و راه‌اندازی سیستم‌های اطفا و اعلام حریق را باید به استفاده از سیستم‌های استاندارد و مجریان ذی‌صلاح سوق داد، اجناسی که غالبا 3 یا 4 سال در بازار دوام داشته و توانسته‌اند خدمات خوبی را ارایه دهند را انتخاب کنند. انتخاب اجناس صرفا با توجه به قیمت‌ها نباشد زیرا اکنون همه شرکت‌ها با موضوع مالی دست و پنجه نرم می‌کنند و تجهیزات باید تنها به صورت فنی و تخصصی از مجموعه‌های مجاز تهیه شوند.

 

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

علی عفت‌پناه، مدیرعامل شرکت فنی مهندسی پاژ

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا