با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


Bullard پیشرو در زمینه دوربین های تصویر برداری حرارتی و کلاه های ایمنی

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

Bullard برای بیش از 117 سال به عنوان پیشرو در زمینه تولید در بازار مطرح بوده است. این کمپانی این فاصله قابل اطمینان از رقبا را با کمک مهندسی و تکنولوژی پیشرفته، به کار گیری تولید "نازک" و تامین خدمات ارزش افزوده به دست آورده است. علاوه بر این ها Bullard از تیم های چند کاربردی برای تولید محصولات با طراحی های پیشرفته و با امنیت کافی استفاده می کند.
ما کمپانی ای هستیم که می دانیم نیاز های تخصصی خدمات آتش نشانی چیست. تصویرساز های حرارتی Bullard و کلاه های ایمنی امداد و آتش نشانی تولید شده نشان از دانش و تجربه بالای ما دارد. با محصولات Bullard شما می توانید استحکام و دوام را مشاهده کنید. همچنین می توانید طراحی و خدمات فوق العاده را نیز تجربه کنید.

کلاه های ایمنی حریق

Bullard در سال 1913 با معرفی اولین کلاه ایمنی وارد بازار کلاه ایمنی شد. از آن موقع بولارد در زمینه تولید محصولات ایمنی و با تولید اولین کلاه ایمنی آتش نشانی فایبر گلاس در سال 1947 پیشرو بود، پس از آن کلاه ایمنی ترموپلاستیک مورد تایید NFPA را در سال 1983 تولید نمود. در سال 2009 بولارد محصول TrakLite®را معرفی کرد اولین کلاه ایمنی حامل سیستم روشنایی بود که قادر بود در شرایط تاریکی و دود زیاد به آتش نشان کمک کند تا جلوی خود را ببیند. Bullard خط کاملی را برای تولید کلاه های ایمنی ترموپلاستیک جهت ایمنی در امدادو نجات ساختمانی، هوایی و کاربرد های حیات وحش ارائه داده است..

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

دوربین های حرارتی

Bullard اولین دوربین حرارتی با کیفیت و رزولوشن بالای خود را در زمینه خدمات آتش نشانی در سال1998 با محصول Bullard TI معرفی کرد. این محصول نو آورانه مهم جایگاه بولارد را به عنوان پیشرو در زمینه تولید کننده دوربین های حرارتی ایمنی محکم کرد. از آن موقع، این کمپانی آتش نشانان را با دوربین های حرارتی با رزولوشن بسیار بالا، صفحه نمایش بزرگ، زوم دیجیتال، تکنولوژی Electronic Thermal Throttle® و Super Red Hot colorization دارند مجهز کرده است.
سری X Factor جدید ترین خط تولید دوربین های حرارتی بولارد است. دوربین های حرارتی X Factor با آخرین و کامل ترین تکنولوژی موتور فروسرخ که بالاترین کیفیت تصویر را می دهد همراه شده است.

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

Bullard Tough بیش از یک نام است و یک میراث ماندگار است. با ده ها هزار دوربین های حرارتی فعال در خدمات آتش نشانی، بولارد در صدر سر سخت ترین و قابل اطمینان ترین تولید کنندگان در زمینه دوربین های حرارتی در جهان به شمار می روند. یک دوربین حرارتی موقعی می تواند خوبی خود را نشان دهد که در عمل کار آیی داشته باشد.
کمپانی ای که به صورت خانوادگی اداره می شود
دفتر مرکزی این کمپانی در Cynthana ایالت کنتاکی قرار گرفته است و هم اکنون پنجمین نسل خانواده است که مشغول اداره کمپانی است و مدیرش Eric Pasch استو رئیس هیئت مدیره Edward Jed Bullard است. محصولات این کمپانی هم اکنون در سراسر جهان موجود هستند. بولارد مراکز فروش خود در اروپا و آسیا را اضافه کرده است.
برای اطلاعات بیشتر به سایت www.bullard.com مراجعه فرمایید.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

Bullard پیشرو در زمینه دوربین های تصویر برداری حرارتی و کلاه های ایمنی

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا