با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


غلام‌رضا آتیه‌کار، مدیر لجستیک شرکت ایکاپ، (ایران‌خودرو)

باید خلاء‌ها در زمینه انبارداری شناسایی شوند

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

هدف از برگزاری سمینار انبار چیست؟

متاسفانه در زمینه انبارها خلا‌ءهای بسیاری داریم و از کشورهای آمریکایی و اروپایی فاصله بسیاری داریم. این خلاء‌ها موجب شد تا شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی را در این سمینار گرد هم آوریم تا بتوانیم با اطلاعات موجود خلاء‌ها را شناسایی کنیم و آن را در اختیار شرکت‌های خودمان قرار دهیم تا این شرکت‌ها نیز از آخرین اطلاعات روز دنیا مطلع شوند.

سطح سمینار را چطور ارزیابی می‌کنید؟

ما در این سمینارها به دنبال نشان دادن نقشه راه هستیم. در نظر داشته باشید این سمینارها جنبه آموزشی ندارد و تنها ما تلاش کریدم که با ظرافت مطالب را در کنار هم قرار دهیم تا مخاطب سر نخ را پیدا کند.

با وجود فاصله بسیاری که با سایر کشورها داریم و شما به آن اشاره کردید، آینده را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟

طی سال‌های گذشته که هم به تدریس مشغول هستم و همچنین به عنوان مشاور از برخی از شرکت‌ها بازدید کردم، به وضوح تغیی را در رویکرد افراد را مشاهده می‌کنم و خوشبختانه تفکر لازم به وجود آمده است و شرکت‌ها به دنبال پیدا کردن خلاء‌ها هستند. شاید هشت سال پیش حتی افراد نمی‌دانستند که ذنجیره تامین چیست، با وجود آن در حال حاضر حتی می دانند که چه جایگاهی در ذنجیره تامین دارند. برخی از شرکت‌ها مانند شرکت‌های دارویی و شرکت‌های پتروشیمی واقعا خوب کار کرده‌اند. این شرکت‌ها روی تکنولوژی، سیستم، تفکر سیستمی و آموزش بسیار کار کرده‌اند. اگر این شرکت‌ها به عنوان پیشرو عمل کنند و خلاء‌ها را بشناسند دیگر شرکت‌ها نیز دنبال رو آن‌ها خواهند بود.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

غلام‌رضا آتیه‌کار، مدیر لجستیک شرکت ایکاپ، (ایران‌خودرو)

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا