با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


لوچیانو، کارشناس NFPA

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

هدف شما از شرکت در کنفرانس تخصصی آیروسل چیست؟

در نظر داشتم حضار و شرکت‌کنندگان را با استانداردها و مسایل روتین آیروس بیشتر آشنا کنم و توضیحاتی نیز در این راستا ارائه کردم.

از نظر استاندارها و پیاده سازی آن در کشور، به نظر شما شرکت‌های ایرانی چقدر همگام با استانداردهای بین‌المللی حرکت می‌کنند؟

قطعا در ایران نیز استانداردهای لازم وجود دارد، اما به خاطر مشکلاتی از جمله عدم آشنایی با زبان این کشور متاسفانه آشنایی زیادی با این استانداردها ندارم.

این سمینار تا چه اندازه‌ای مطابق با اهدافتان بوده است؟ پیش از آمدن به ایران چه چشم‌اندازی داشتند و آیا تا به اینجا به اهداف خود رسیده‌اند؟

فکر می‌کنم این مساله به شرکت‌کنندگان و میزان رضایتمندی‌ها آن‌ها از سخنرانی‌ها برمی گردد. همچنین باید از حضار پرسید که آیا آنها آنچه را که باید، از سخنرانی‌ها استخراج کرده‌اند یا نه؟ در واقع رضایتمندی شرکت کنندگان از مهمترین ارکان سمینار است.

پیش از آمدن به ایران نظرتان در خصوص این سمینار چه بود؟ آیا هیچ پیش‌زمینه‌ای از این سمینار داشتید؟

خیر، پیش از آمدن به ایران هیچ دیدگاهی نسبت به این سمینار نداشتم و این کاملا طبیعی است. بیش از 40 سال است که در این زمینه فعالیت ‌می‌کنم و در کشورهای بسیار زیادی سخنرانی داشتم، هفته گذشته نیز در ایتالیا، آلمان و انگلیس سخنرانی داشتم. به عقیده من افراد غیر قابل پیشبینی هستند و این کاملا بدیهی است. برای من این مساله مهم است که مطالب را آنطور که باید و شاید ، در سمینار ارائه دهم.

برگزاری سمینارهایی از این دست، تا چه میزان می‌تواند تاثیرگذار باشد و به ایجاد تعاملی سازنده میان متخصصین ما، کارشناسان NFPA منجر شود؟ آیا تجارب متخصصین ما به ارتقای سطح محصولات و استانداردها کمک می‌کند؟

عموما برگزاری هرگونه سمیناری مفید و سازنده است، چراکه افراد تجربه‌های متفاوت خود را در این سمینارها ارائه می کنند. من بیشتر از زاویه فنی و استاندارد به مساله نگاه می‌کنم و مباحث مربوط به سازنده‌ها در اولویت دوم قرار دارد. ما مهندسانی در سازمان تحقیق و توسعه داریم و بدیهی است که همه چیز را در این زمینه بدانیم. استاندرادها به صورت تناوبی در حال تغییر و به روز شدن است. استانداردها در هر بازه زمانی که می‌گذرد بر اساس تحقیقاتی که صورت می‌گیرد تغییر می‌کند. استانداردها محدودیت پذیر نیستند و همواره روبه جلو حرکت می‌کند و این تغییرات به این خاطر است که مسایل مربوط به ایمنی رعایت شود و در نهایت باید بگویم در خصوص استانداردها دیر یا زود ما به یک نقطه نظر مشترک خواهیم رسید.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

لوچیانو، کارشناس NFPA

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا