با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


محمد رسول شاملو، مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره شرکت راک تهران

افق روشنی پیش‌روی صنعت انبار ایران است

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

در مورد فعالیت شرکتتان بفرمایید.

شرکت راک تهران تولیدکننده قفسه‌بندی و تجهیزات انبار و همچنین قفسه‌بندی و تجهیزات فروشگاهی است. با توجه به نیازی که صنایع ما به انبارهای مکانیزه و صنعتی دارد مبادرت به تولید قفسه‌بندی و تجهیزات انبار به‌صورت استاندارد کردیم. این صنعت در کشور ما بسیار ریشه‌دار است، اما متاسفانه آنگونه که باید و شاید رشد نکرده است. ما امیدواریم که با سعی و تلاش خود بتوانیم با کمک متخصصان و همکاران خوبی که داریم و با بهره‌گیری از تجربیات بزرگان این صنعت در دنیا کمکی به صنعت انبارداری کشورمان کنیم.

شما اسپانسر سمینار هستید، چه انگیزه‌ای موجب شده‌است تا شما حامی سمینار باشید؟

یکی از انگیزه‌های ما این است که همکارانمان را بشناسیم. همچنین تصمیم داشتیم که از این رویداد مهم حمایت کنیم. در نظر داشته باشید که این سمینار از معدود سمینارهایی است که در حوزه انبار برگزار می‌شود و امیدوارم که از این پس همایش‌های بیشتر و پربارتری در این صنعت برگزار شود.

سطح سمینار را چطور ارزیابی می کنید؟

ما از سه سمینار گذشته فیدبک می‌گیرم. سه سمینار گذشته بسیار مفید و کاربردی بود و سمینار امسال هم سمینار بسیار خوب و مفیدی بود.

آینده را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟

با توجه به رشد اقتصادی که کشورمان در پیش دارد و با توجه به وضعیتی که در کشورمان به وجود آمده است با این امیدواری روبه‌رو شدیم که صنعت کشورما به زودی متحول شود. در این جهت یکی از ابزارهای صنعت ایران انبارهای ایران است و ازاین‌رو افق خوب و روشنی را برای صنعت کشورم در زمینه انبارها متصورم.

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا