با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


پرویز محبی، یکی از شرکت‌کنندگان تیم‌ زامیاد

حس رقابت ما را به سمت بهتر شدن هل می‌دهد

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

سطح مسابقات را چطور ارزیابی می‌کنید؟

سطح شرکت کنندگان بسیار بالا است. تقریبا تمامی بچه‌ها خودشان را برای مسابقات آماده کرده‌اند و در هر دو روز( آیتم ورزشی و آیتم عملیاتی) بسیار خوب ظاهر شدند. سال اولی است که زامیاد در این مسابقات شرکت می‌کند، با وجود آن از شرایط راضی هستیم و فکر می‌کنم در آینده شرایط بهتری را نیز شاهد باشیم.

مسابقات آتش‌نشان صنعتی برتر ساپکو، مسابقات نوپایی در کشور است. چقدر این مسابقات بر آمادگی جسمی و همچنین تکنیک آتش‌نشان‌ها تاثیر خواهد داشت؟

آتش‌نشانان‌های صنعتی روزانه تمرینات ورزشی فشرده‌ای (والیبال، فوتبال‌دستی، بدنسازی و ...) دارند تا همواره از نظر جسمانی در بالاترین سطح خود باشند. با وجود آن وقتی چنین مسابقاتی در چنین سطحی برگزار می‌شود و برای آیتم‌ها زمان در نظر گرفته می‌شود از نظر رقابتی بر ما و همکارانمان تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. این حس رقابت است که ما و دوستانمان را به جلو و به سمت بهتر شدن هل می‌دهد، وگرنه تمرینات ورزشی به صورت روتین و روزانه انجام می‌شود.

آمادگی تیم‌های شرکت کننده را چگونه دیدید؟

بچه‌ها تمامی آیتم‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشتند و تفاوت در بسیاری از موارد تنها بر سر صدم ثانیه است. در برخی از آیتم‌ها نیز در نحوه انجام آن آیتم در میان شرکت‌کنندگان تفاوت‌هایی به چشم می‌خورد. به عنوان مثال معمولا آتش‌نشان‌ها دستگاه تنفسی را به صورت کتی می‌پوشند، اما ما شیوه‌ای متفاوت داشتیم و همین امر موجب شد تا در بخش آیتم تنفسی رکورد بهتری داشته باشیم.

آینده را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟ آیا برنامه‌ای برای آینده دارید؟

متاسفانه نتوانستیم در آیتم‌های ورزشی امتیاز خوبی کسب کنیم، اگر این مسابقات در سال‌های آینده نیز برگزار شود تمام تلاش خود را خواهیم کرد و با برنامه‌ریزی و قدرت بیشتری در مسابقات ظاهر خواهیم شد.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 99.99% - 301 votes

100%

پرویز محبی، یکی از شرکت‌کنندگان تیم‌ زامیاد

Book rating: 100 out of 100 with 301 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا