با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


 ،سيستم اعلام و اطفاء حريق ،اتوماسيون خانگي و bms ،سیستم اعلام سرقت ،CCTV,DVR ،آیفون تصویری ،سیستم حفاظتی اتومبیل ،درب اتوماتیک ،باطری UPS ،قفل ،حفاظت فردی و بهداشت ،کابل و داکت ،خانه هوشمند BMS ،کنترل ترددACCESS ،ساعت حظوروغیاب ،گیت امنیتی وفروشگاهیXRY ،سیستمهای کنترل انرژی ،محافظ های الکتریکی ،تقویت و مسدودکننده الکترونیکی ،خودروهای حفاظتی ،پوشاک ایمنی ،بی سیم،GPS ،آسانسور و پله برقی ،کنترل اتوماتیک پلاک خودرو ،سیستمهای سانترال ،پایانه وکیوسکهای اطلاع رسانی ،حفاظت شبکه های کامپیوتروIT ،آنتن مرکزی ،بیومتریک ،دستگاه های اندازه گیری... ،سیستمهای پنوماتیک ،رله و کنتاکتور ،شیشه ایمنی ،اتوماسیون صنعتی ،کالاهای برقی ،ابزارآلات ،پلیس محله ،طراحی و اجرای سیستمهای... ،تجهیزات روشنایی lighting ،صاعقه گیروبرق گیر ،ویدئوکنفرانس و ویدیو پروژکتور ،اتاق مانیتورینگ ،ايمن اقليم ،كفش يحيي ،ايمن تصوير ردكا  ،افروزسازان جوان ،لاسك الكترونيك ،تكنو اتصال ،پويا فرانگار ،پويش رايان داتيس ،صنعت امن ،فراگستر الكترونيك ،نظارت گستر ايمن ،پارس اسپادانا  ،ژرف كام ايرانيان ،فن آوران امن ياشار ،فن آوران تصوير ،دنا صنعت ،سنگان ،سپيد سيستم ،آريا الكترونيك ،دادهاي رسا ،اسپادانا الكترونيك ،پاناتين ،ديدارك ،پاژالكترونيك ،الكترويك كاران ,مصاحبه به مناسبت روز آتش نشان ,روز آتش نشان

 Crowcon، یک ردیاب گاز چند گانه پرتابل که دارای امکانات ویژه و جدید متنوع است را برای حفاظت از کارکنان در برابر گازهای خطرناکی مانند مونواکسیدکربن (CO)، اکسیژن(O2)، هیدروژن سولفید

(HS) و مجموعه ای از گازهای اشتعال پذیر در محیط های سخت کاری و برای کاهش هزینه های جاری ابداع و عرضه کردهاست.

از میان ویژگی های شاخص T4 می توان به موارد اشاره کرد:· +ve Safety™ به کاربر امکان کنترل موقعیت همراه با تفسیر داده های نشان داده شده در صفحه نمایشگر را می دهد.

· TWA یک ویژگی جدید است که اجازه می دهد سطوح اندازه گیری شده گازهای سمی بعد از اینکه دستگاه خاموش شد برای مثال هنگام استراحت و خاموش کردن، از بین نرود،.

· فیلتر های بشقابی امکان تعویض ساده تر را به کاربر می دهند که همین یک امتیاز است چون در محیط های خیلی کثیف از اخطار های نادرست سنسور های دتکتور جلوگیری می کند.

· استفاده ساده از آن همچنین شامل عملکرد با یک دکمه می شود که به همین سبب نیاز به تمرین را کاهش می دهد و سهولت استفاده را در مقابل افزایش می دهد.

· عمر باتری بیش از 20 ساعت دارد که در مقایسه با نمونه های قبلی بیشتر است و به کارکنان اجازه می دهد در بیش از یک شیفت کاری از آن استفاده کنند.

· برای استفاده صنعتی مانند بخش های نفت و گاز، آب و فاضلاب ، کارخانه ها و واحد های تولید فولاد طراحی شده است.

در باره Crowcon: این شرکت، که متخصص تولید و فروش تجهیزات ردیابی مواد و گاز های سمی و اشتعال پذیر با قیمت مناسب و مطمئن می باشد سال 1970 در بریتانیا تاسیس شد و شعبه هایی در

هلند،آمریکا، سنگاپور ، هند، خاورمیانه و چین دارد. محصولاتش در سراسر جهان در کمپانی های نفت، گاز و پتروشیمی، تصفیهب و فاضلاب، کمپانی های ساختمانی و دیگر سازمان ها که نشتی در گاز یا بخار می

تواند منجر به آسیب و حادثه شود، فروخته می شود.

منبع:www.crowcon.com

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

سنسور های گاز چند گانه جدید پرتابل با تکنولوژی جدید

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا