با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


طراحی سیستم اطفای حریق خودکار

 ،سيستم اعلام و اطفاء حريق ،اتوماسيون خانگي و bms ،سیستم اعلام سرقت ،CCTV,DVR ،آیفون تصویری ،سیستم حفاظتی اتومبیل ،درب اتوماتیک ،باطری UPS ،قفل ،حفاظت فردی و بهداشت ،کابل و داکت ،خانه هوشمند BMS ،کنترل ترددACCESS ،ساعت حظوروغیاب ،گیت امنیتی وفروشگاهیXRY ،سیستمهای کنترل انرژی ،محافظ های الکتریکی ،تقویت و مسدودکننده الکترونیکی ،خودروهای حفاظتی ،پوشاک ایمنی ،بی سیم،GPS ،آسانسور و پله برقی ،کنترل اتوماتیک پلاک خودرو ،سیستمهای سانترال ،پایانه وکیوسکهای اطلاع رسانی ،حفاظت شبکه های کامپیوتروIT ،آنتن مرکزی ،بیومتریک ،دستگاه های اندازه گیری... ،سیستمهای پنوماتیک ،رله و کنتاکتور ،شیشه ایمنی ،اتوماسیون صنعتی ،کالاهای برقی ،ابزارآلات ،پلیس محله ،طراحی و اجرای سیستمهای... ،تجهیزات روشنایی lighting ،صاعقه گیروبرق گیر ،ویدئوکنفرانس و ویدیو پروژکتور ،اتاق مانیتورینگ ،ايمن اقليم ،كفش يحيي ،ايمن تصوير ردكا  ،افروزسازان جوان ،لاسك الكترونيك ،تكنو اتصال ،پويا فرانگار ،پويش رايان داتيس ،صنعت امن ،فراگستر الكترونيك ،نظارت گستر ايمن ،پارس اسپادانا  ،ژرف كام ايرانيان ،فن آوران امن ياشار ،فن آوران تصوير ،دنا صنعت ،سنگان ،سپيد سيستم ،آريا الكترونيك ،دادهاي رسا ،اسپادانا الكترونيك ،پاناتين ،ديدارك ،پاژالكترونيك ،الكترويك كاران ,مصاحبه به مناسبت روز آتش نشان ,روز آتش نشان,دوربین مداربسته ,فروش دوربین مداربسته,خرید دوربین,خرید دوربین مداربسته,سیستم اعلام حزیق ,درب ضد سرقت,ماشین آتش نشانی,آتش سوزی 125 ir


Sea-Can یک دستگاه اطفای حریق خودکار است که می‌توان آن را در مسیر آتش یا در نزدیکی موادی قرار داد که در معرض حریق هستند. ظاهر این دستگاه شبیه محفظه باربری است و آن را می‌توان به سرعت و به آسانی توسط کامیون یا از طریق دریا یا به وسیله هلیکوپتر به نقطه مورد نظر حمل کرد.
این دستگاه اطفای خودکار در نقطه مورد نظر روی زمین آرام قرار می‌گیرد تا زمانی که دمای آن محدوده به بیش از 93 درجه سانتی‌گراد افزایش یابد. در این دما، درهای کناری دستگاه می‌شکند و مجموعه سرنازل‌های سقفی بالا می‌آید تا حریق را اطفاء کند. درهای کناری دستگاه، مجهز به گروهی از لوله‌کشی‌های مسی دیگ بخار است که در سراسر آن تعبیه شده است و زمانی که درجه حرارت به 100 درجه سانتی‌گراد برسد، شروع به جوشیدن می‌کند. آب در حال جوشیدن انرژی خود را از حرارت حریق به دست می‌آورد. پمپ‌های بخار کارآمدی بالایی دارند، طراحی ساده و جمع و جوری دارند به طوری که مواد ضدحریق از سرنازل‌های فوقانی آن خارج می‌شود و زمینی به وسعت 46 متر را در قطر می‌پوشاند.
کف تا زمانی پمپاژ می‌کند که ذخایر آن به اتمام رسیده باشد یا حرارت حریق به آستانه جوشیدن آب در سرنازل‌های فوقانی لوله‌ای مسی، در حال فروکش کردن باشد. این سیستم را تا سال‌ها می‌توان بدون نیاز به نگهداری در جایی قرار داد. این دستگاه به هیچ سوخت خارجی نیاز ندارد، به خودی خود از حرارت آتش رها می‌شوند و با اراده خود و بدون مداخله نیروی انسانی عمل می‌کند بنابراین کسی برای استفاده از این دستگاه جان خود را به خطر نمی‌اندازد.

منبع: ana.ir

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

طراحی سیستم اطفای حریق خودکار

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا