با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


ارتقای سیستم اطفای حریق ناوگان آتش نشانی منطقه ساری

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری، حسینعلی طالبی با بیان اینکه ضریب ایمنی و آتش نشانی در شرکت های نفتی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، گفت: با توجه به حساسیت های موجود و ضرورت افزایش توان عملیاتی سیستم ایمنی و آتش نشانی، یک دستگاه خودرو اطفاء حریق با امکانات و تجهیزات پیشرفته به ناوگان ایمنی وآتش نشانی منطقه ساری اضافه شد.
وی با بیان اینکه پیگیری های مستمر واحد اچ اس ای به منظور دریافت خودرویی با امکانات ویژه به نتیجه رسید، یادآور شد: خودرو اویکو با کلیه امکانات اطفاء حریق و امداد و نجات شامل دستگاه های تنفسی هوایی مثبت همچنین لباس های مخصوص اطفاء حریق و انواع اتصالات و تجهیزات، تحویل منطقه ساری شد و کار خود را در این واحد آغاز نمود.
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری اضافه نمود: واحد آموزش با همکاری واحد ایمنی و آتش نشانی منطقه ساری به برگزاری یک دوره آموزش تخصصی بکارگیری مطلوب از این خودرو اقدام کرد و اساتید مجرب شرکت سازنده به کلیه پرسنل این واحد به صورت تئوری و عملی آموزش دادند. منبع:‌قدس آنلاین

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

ارتقای سیستم اطفای حریق ناوگان آتش نشانی منطقه ساری

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا