با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


نشانگر سطح مایع گاز برای سیستم های اطفای حریق ثابت

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

بعد از 4 سال تحقیق و توسعه، Link instruments مفتخر است اعلام کند که آخرین محصولشان سطح قابل قبولی از امنیت را دارا است.
با شنیدن و دریافت نیاز های مشتریانمان برای توسعه هر محصول جدید و با مد نظر قرار دادن ایمنی به عنوان صدر خواسته ها، متوجه شدیم که مشتریان ما دریافتند که تست کردن در این حوزه ها نیازمند خاموشی های طولانی مدت و صرف نفر- ساعت زمان بسیار زیاد است که منجر به صرف هزینه و زمان بسیار زیاد می شود و به این ترتیب از ما خواستند که به دنبال راه حل باشیم.
طراحی شده توسط مهندسین برای مهندسین
ULLC-1S برای گروه IIدسته 2G Ex ib IIC T4 Gb تاییدیه گرفت که به آن اجازه می دهد برای تمام نواحی زون یک مورد استفاده قرار بگیرند. استفاده از این محصول ساده است و مانند باقی محصولات Link instruments مراحل کنترل کیفیت را پشت سر گذاشته است. خود محصول یک بدنه فلزی محکم است و صفحه ای دارد که سطح مایع از آن مشخص می شود. استفاده از ردیابی آلتراسونیک اجازه تست کردن سیلندر های با تعداد زیاد را به طوردقیق و در زمان کم می دهد، بدون این که نیاز باشد آنها را از سیستم جدا کنیم. سسیستم قادر است که عوامل اطفای حریق زیادی مانند NOVEC,CO2,FM20 و هالوژن ها را ردیابی کند.
برای سیلندر های چند مخزنه، با کمک میله هایی ارتباط بین سیلندر های دوم و سوم برقرار می شود، سنسور ها سر قابل تعویض دارد تا به این ترتیب کار تمیز کردن و نگهداری به شکلی ساده تر انجام شود.
همچنین این پک حاوی دی وی دی ای است که عملیات ساده را بیان می کند.
برای اطلاعات بیشتر به سایت www.linkinst.com مراجعه فرمایید.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

نشانگر سطح مایع گاز برای سیستم های اطفای حریق ثابت

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا