با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


نازل های حفاظت حریق جدید

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

یکی از شریکان اصلی Bete در استرالیا، نیوزیلند و اقیانوسیه، Spray Nozzle Engineering مفتخر است اعلام کند که یک محصول جدید از نازل های محافظ آتش برای سیستم های اطفای حریق اضافه کرده است.
پس از موفقیت نازل های چرخشی سری N که برای اطفای حریق ثابت در مصارف دریایی، فرا ساحلی و تونل ها استفاده می شد، نازل spray Nozzle Engineering هم اکنون محصولی جدید تحت نام Bete عرضه کرده است.
نازل تحت تایید FM AFF می تواند در مصارف آبی و جاهایی که آب به عنوان مانع حرارت تابشی، گازهای مضر و شعله قرار دارد مورد استفاده قرار گیرد.
Spray Nozzle Engineering تاریخچه ای طولانی در ساخت محصولات محافظ در برابر آتش سوزی دارد که نازل های چرخشی سری N که برای تونل های بسیار زیادی به کار گرفته شده از جمله این محصولات می باشد. با استفاده از همین نازل ها آتش سوزی اتفاق افتاده در سال 2007 در Burnely کمترین خسارت را به بار آورد.
آنها همچنین نازل های مخصوص ماشین را نیز به نام خود به ثبت رساندند. نازل های فویلی BM از یک سیستم محافظ روزنه فویلی استفاده می کند که برای اسپری مداوم و عملکرد اطفای حریق به کار گرفته می شود. فویل FM برای محیط های با گرمای زیاد و محیط های مستعد گرد و خاک ایده آل است و می تواند در معادن، مصارف کشاورزی، جنگل داری و دیگر مصارفی که نازل های روزنه ای نییاز به محافظت دارند استفاده گردند.

منبع: www.sprayingsolutions.com

 

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

نازل های حفاظت حریق جدید

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا