با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


نخستین کارگاه آموزش اطفاء حریق در استان ایلام

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

نخستین کارگاه آموزش اطفاء حریق با حضور سازمان های مردم نهاد و بمنظور مدیریت پیشگیری قبل حریق، حین حریق و بعد از حریق در استان ایلام برگزار شد.
رضا احمدی مدیرکل منابع طبیعی استان ایلام اظهار داشت: توسعه مشارکتی مستلزم اعتمادسازی بین دولت و مردم محلی است و توانمندسازی جوامع محلی و توسعه مشارکت می‌تواند ضامن بقای طرح‌های منابع طبیعی در استان باشد.
شفیعی رئیس اداره آموزش، ترویج و مشارکت‌های مردمی اداره کل منابع طبیعی استان نیز هدف از اجرای این کارگاه آموزشی را آشنایی سازمان‌های مردم نهاد با عوامل مهم آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع استان و راه‌های پیشگیری از آن، انواع آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع، عوامل مهم تشدیدکننده آتش سوزی در مناطق بحرانی، زمان، مکان و فصل‌های آتش سوزی و آشنایی با اصول ایمنی مربوط به اطفاء حریق در جنگل‌ها و مراتع عنوان کرد.

منبع: tasnimnews.com

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا