با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


آژیرها و چراغ های زنون هوشمند BEx ساخت  E2S

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

شرکت E2S Warning Signalsتولید کننده پیشرو در صنعت سیگنال هشداری تصویری و صوتی، ورژن SIL2 را از سری محصولات آژیرهای هشداردهنده و چراغ های زنون ضد انفجار BEx را معرفی کرده است. آژیرها و چراغ هایی BEx مورد تایید استاندارهای IECEx و ATEX، با قابلیت اطمینان 9/99 درصد، سطح جدیدی از امنیت را معرفی می کند. برای تامین الزامات SIl2 ترکیبی از نرم افزار و سخت افزار تعبیه شده است که به طور دقیق خروجی صدای بوق یا نور ناشی از لامپ زنون را هوشمندانه کنترل و تفسیر می کند. به این ترتیب گزارش های خطای ارسال شده به پانل کنترل، می تواند جدا شود. با استفاده از مقاومت های سری نیاز به کابل های اضافه از بین می رود و می تواند با آرایش دو کابلی استاندارد مورد استفاده قرار گیرد.

مزایای عمده:

 عملکرد صحیح ارسال سیگنال چک می شود و با کنترل پانل ارتباط برقرار می کند.
 عملیات نظارت فیزیکی که زمانبر است از بین می رود و به این ترتیب از هزینه ها کاسته می شود، امنیت واحد به دلیل استفاده از ابزار صحیح حفظ می شود.
 واحد های BEx طوری طراحی شده اند تا بدون نویز با محیط SIL2 جمع و همراه شوند.
در صنایع با ریسک و احتمال خطر بالا مانند نفت، گاز و پتروشیمی، به کار گیری SIL2 (سطح امنیتی تجمیعی) در حال عمومی شدن است، به طور خاص برای سیستم های تشخیص گاز و آتش سوزی. در حالی که کنترل پانل معمولا در چنین مواعقی طبق پروسه ای اتوماتیک سیستم های مربوط را قطع می کند، تجهیزات قابل شنیدن و دیدن اجزایی اساسی و حیاتی برای آگاهی و اطلاع رسانی درست به اعضای واحد در مورد وضعیت اضطراری پیش آمده به حساب می آیند.
راهنمای نصب و توضیحات فنی جزئی از سایت e2s.com/sil2 قابل دانلود است.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

آژیرها و چراغ های زنون هوشمند BEx ساخت E2S

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا