با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


سلسله سمینارهای ایران آلارم در اصفهان برگزار شد

 DSC2826

سلسله سمینارهای ایران آلارم در تاریخ هجده مرداد ماه با هدف آشنایی با نوآوری‌های سیستم‌های حفاظتی، نظارتی و امنیتی در محل هتل آسمان اصفهان برگزار شد.
به گزارش ایران آلارم، بیش از هفتاد درصد از مدعوین در همان ساعت‌ اولیه در سالن سمینار حاضر شدند و همچنین بیش از 95 درصد از مدعوین نیز- دویست نفر- در این سمینار شرکت کردند که این استقبال بی‌نظیر خود مهر تاییدی بر اهمیت سمینار است.
همچنین نمایشگاهی در حاشیه این سمینار برگزار شد و شرکت‌های اسپانسر با بهترین و جدیدترین تجهیزات خود از در بخش نمایشگاهی ظاهر شدند.
لازم به ذکر است که این سمینار به همت گروه تخصصی ایران آلارم و با همکاری و همراهی شرکت‌ فن‌آوران امن یاشار و شرکت پویا‌فرانگار (شرکت فاراد رایانه‌پرداز نماینده این شرکت در اصفهان) - با برندهای یونی‌ویو و ویوتک - برگزار شد.
در پایان نیز شرکت‌های اسپانسر به هفت تن از حضار به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا کردند.

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا