با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


سلسله سمینارهای ایران آلارم در اصفهان حال برگزاری است

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان


سلسله سمینارهای ایران آلارم با هدف آشنایی با نوآوری‌های سیستم‌های حفاظتی، نظارتی و امنیتی در محل سمینارهای هتل آسمان اصفهان در حال برگزاری است.
به گزارش ایران آلارم، نمایشگاهی نیز در حاشیه این سمینار برگزار شد و برخی از شرکت‌های حاضر در سمینار محصولات خود را در معرض دید شرکت‌کنندگان قرار دادند.
در این سمینار یک روزه گروه تخصصی ایران آلارم با همکاری و همراهی شرکت‌های فن‌آوران امن یاشار، پویافرا‌نگار و فاراد رایانه‌پرداز، شرکت‌های فعال در حوزه حفاظت در اصفهان را میزبان هستند.

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا