با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


محمد ایمان افضلیان، مدیرعامل شرکت جدیدالتاسیس کاراطیس

در نظر داریم توازن بین‌المللی برندها را در ایران پیاده کنیم

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت ,بوش,کاراطیس

در مورد شرکت جدیدالتاسیس کاراطیس بفرمایید، شرکت کاراطیس از کی و با چه هدفی تاسیس شده است؟

شرکت کاراطیس طی سال جاری با مشارکت دو شرکت صاحب نام و مشهور کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این دو شرکت عبارتند از: شرکت‌های دانش پژوهان فن آور کاران و شرکت مغناطیس که این دو شرکت سابقه‌ای بسیار طولانی در صنعت حفاظت کشور دارند و هردو از شرکت‌های خوش نام کشور هستند. همزمان با شروع کارکرد رسمی بوش در کشور، دو شرکت کاران و مغناطیس مشارکت جدیدی را ایجاد کردند که از نظر توان فنی و بازرگانی و روابط بین الملل به جرات یکی از 3 شرکت برترکشور در این صنعت است.‌ هدف از ایجاد کاراطیس ورود به بازارهای آتی صنعت حفاظت و شهر هوشمند است. این شرکت از حمایت گروه های مالی و سرمایه گذاری بزرگ نیز بهره مند است و این موضوع، کار را برای شرایط فعلی آسان‌تر می سازد.

چرا محصولات بوش را انتخاب کردید؟

شرکت بوش در صنعت حفاظت جهانی سابقه طولانی و زیادی دارد. بالاترین کیفیت ساخت، مراحل کنترل کیفیت و امکان ارائه
End to End Solution استفاده از محصولات این برند خوشنام آلمانی را بسیار جذاب می‌کند. سال‌های زیادی است که محصولات بوش به دلیل همین کیفیت به بازار ایران راه یافته اند، اما پشتیبانی و خدمات مورد نظر را مستقیما از شرکت اصلی دریافت نکرده اند.

بازار را چطور می‌بینید؟

عدم وجود نقدینگی در پروژه‌های کشوری، بازار را با سختی‌های زیادی مواجه کرده است؛ با وجود آن، این مشکلات انشاءالله مرتفع خواهد شد. هرچند Bosch بازارهای مختص به خود را دارد و شرایط ما حتی با وجود مشکلات کنونی مطلوب است.

با چه مشکلاتی در این راه روبرو هستید؟

پیچیدگی‌های گمرکی که طی سال جاری زیاده شده است که روال تامین کالا را کندتر کرده است و این امر را می‌توان از اهم مشکلات برشمرد.

برای حل این مشکلات چه راهکار و برنامه‌ای دارید؟

موارد مختلفی را مد نظر داریم. از تامین مالی گرفته تا دپوی کالا- ارائه مشاوره‌های فنی با سطوح کارشناسی و مشاوره‌های دریافتی از شرکت Bosch ما به دنبال این هستیم که مشتریان به سادگی و سهولت و با سرعت بتوانند به کالاهای مورد نظر دسترسی داشته باشند. برنامه های آموزشی متنوع و زیادی هم برنامه ریزی شده است که متعاقبا اعلام می شود.

براي آینده چه برنامه اي دارید؟

شرکت بوش سال‌های زیادی در ایران نبوده است و سهم بازار آن توسط سایر برندها گرفته شده است . ما به دنبال آن هستیم تا در سایه تعامل لازم، توازن بین‌المللی برندها که در همه دنیا وجود دارد را در ایران نیز پیاده سازی کنیم. ما خیلی راه برای ساخت مملکت خودمان در پیش داریم و تازه در ابتدای مسیر هستیم.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

محمد ایمان افضلیان، مدیرعامل شرکت جدیدالتاسیس کاراطیس

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا