با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ناصر موسوی لارگانی؛ نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، نائب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس و رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

مسئولین باید در همایش‌ها شرکت کنند


در مورد سمینار بفرمایید، نظرتان در مورد سمینار بزرگان صنعت ساختمان چیست؟

همایش، همایش بسیار ارزشمندی بود. بیان چالش‌هایی که صنعت ساختمان را دچار رکود سنگینی کرده است ما را در یافتن راه حل مناسب یاری می‌کند. من دو سال پیش در همایش صنعت ساختمان در کیش حضور داشتم و با نظام کاردانی ساختمان آَشنا شدم و این ارتباط تا به امروز ادامه داشت. جناب موذن از من خواستند تا به عنوان یکی از خدمت‌گذاران ملت ایران در این همایش حاضر باشم. با وجود تمامی مشکلات در این سمینار حاضر شدم تا هم از نقطه نظرات ارزشمند متخصصین صنعت ساختمان استفاده کنم و هم در سمینار سخنرانی کنم؛در نظر داشته‌باشید که در سخنرانی خود در خصوص اصلاح قوانین به منظور تسهیل امورات ساختمان اعلام آمادگی کردم.

برگزاری همایش‌هایی از این دست چقدر می‌تواند بر صنعت ساختمان تاثیرگذار باشد؟

برگزاری اینگونه همایش‌ها تاثیر بسزایی بر صنعت دارد، به شرطی که مسئولین مربوطه نیز در این سمینارها شرکت کنند. اگر نمایندگان مجلس در این سمینارها حضور دارند، از وزارت راه و شهرسازی و کسانیکه در امر ساختمان دخیل هستند نیز باید در این‌گونه همایش‌ها حضور داشته باشند و از نزدیک با مشکلات سازمان نظام کاردانی ساختمان و سازمان نظام مهندسی آشنا شوند و برای برطرف کردن این مشکلات تلاش کنند. در نظر داشته باشید که نظام کاردانی ساختمان هیچ محل درآمدی ندارد و اگر این همایش خروجی دلخواه را نداشته باشد واقعا ظلم است. باید موارد مورد بررسی قرار گیرد و در اصلاح آن تلاش شود.

سطح سمینار را چطور ارزیابی می‌کنید؟

در جلسه حضور داشتم و عزیزانی هم از بخش خصوصی و هم از بنیاد مسکن سخنرانی داشتند. به نظر من صحبت‌های همکاران راضی‌کننده و ارزشمند بود و همچنین باید بگویم قطعا این صحبت‌ها می‌تواند بخشی از مشکلات را حل کند.

همانطور که مستحضر هستید نمایشگاه در کنار سمینار برگزار شد، ثمر بخشی این رویداد را چطور دیدید؟

یکی از کارهای ارزشمندی که در کنار برگزاری همایش انجام شده است این است که نمایشگاهی از توانمندی‌های صنعت ساختمان در این‌ محل برقرار شده است. کسانیکه در همایش شرکت ‌کردند، چه از بخش خصوصی، چه خود کاردانان ساختمان نظام‌مهندسی و چه کسانیکه از بخش دولتی در این سمینار شرکت کردند توانستند از نمایشگاه نیز بازدید کنند و این مساله بسیار امیدوار کننده است. بزرگان این صنعت توانستند توانمندی‌های موجود را ببینند. شاید در گذشته بسیاری از مواردی که در نمایشگاه‌ها شاهد بودیم تولید داخل نبود و وارداتی بود. با وجود آن وقتی بزرگان صنعت در شرایط کنونی این توانمندی‌ها را می‌بینند به خود و آینده این صنعت امیدوار می‌شوند.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 99.96% - 301 votes

100%

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ناصر موسوی لارگانی؛ نماینده محترم مجلس شورای اسلامی

Book rating: 100 out of 100 with 301 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا