با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


امين نعمتی،  مسئول آتش نشانی شركت طراحی مهندسی ساپكو

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

در تلاشیم تا مسابقات آتش‌نشانی صنعتی را در سطح ملی برگزار کنیم

هدف شرکت ساپکو از برگزاری مسابقات آتش‌نشان برتر صنعتی چیست؟

هدف از برگزاری اين مسابقات آشنایی با شيوه‌های متفاوت اطفا حريق در صنايع مختلف و انتقال تكنيك‌های مناسب و كاربردی توسط آتش نشانان به يكديگر و همچنين ايجاد فضای شاد و با طراوت برای حضور آتش نشان‌های عزيز و ايجاد انگيزه و آشنایی اين عزيزان با يكديگراست.

معيار انتخاب شما از تیم‌های حاضر در مسابقات چیست؟

اولين معيار انتخاب تيم های حاضر در مسابقات تنوع در صنعتی بود كه همكاران عزيز در آن حضور داشتند، بنابراین به واسطه تنوع در آتش نشانان صنعتی می‌توانستيم دانش و تجربه تازه‌ای را به يكديگر منتقل كنيم. معيار بعدی توانایی و دست آوردهای ايجاد شده توسط واحد های آتش نشانی است كه آتش‌نشان‌های ما در سال‌های اخير به آن دست يافته‌اند و شرکت در مسابقات آتش نشانی جزیی از اين دستاوردها است.

به عنوان کسی که از نزدیک دستی بر آتش دارد سطح مسابقات را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

امسال به‌عنوان دومين سال برگزاری مسابقات به علت حضور بيش از 2 برابر تيم ها نسبت به سال گذشته و همچنين به واسطه دعوت از تيم هایی با آمادگی بالای جسمانی و دانش عملياتی سطح مسابقات در حد بسيار بالایی برگزار شد. به گونه‌ای كه فاصله بين تيم اول مسابقات با تيم رده 5 مسابقات را فقط 2 ثانيه زمان مشخص می‌كرد و اين خود نشان از آمادگی بالای تيم ها و سطح خوب مسابقات را دارد.
مسابقات آتش‌نشان صنعتی برتر ساپکو، مسابقات نوپایی در کشور است. چقدر این مسابقات بر آمادگی جسمی و همچنین تکنیک آتش‌نشان‌ها تاثیر خواهد داشت؟

برنامه شما برای مسابقات در سال‌های آتی چیست؟

با توكل به خدا و به شرط حيات انشالله برای سال آينده تصميم دارم با برنامه ريزی مناسب تری تيم های بزرگ تر و بيشتری را جهت مسابقات دعوت كنم تا انشالله مسابقات را به حدی برسانيم كه در سطح ملی در حوزه آتش نشانی صنعتی برگزار كنيم، چرا که اين قابليت در آتش نشانی صنعتی وجود دارد كه بيشتر مورد توجه قرار گيرد.

حرف آخر:

خوشحالم كه خداوند توانایی و سعادت خدمت به همكارانم را در من قرار داده است تا شايد بتوانم گوشه‌ای از دريای بزرگ زحمات و از خود گذشتگی‌هايشان را در چنين مراسمی ارج نهم و آنها را فارغ از تمام مشكلات و دشواری‌هايشان چند روزی گرد هم آورده و در شادی ببينم. در پايان بايد از مديريت محترم حراست شركت ساپكو تشکر کنم كه از هيچ كمكی جهت برگزاری هر چه بهتر مسابقات دريغ نکردند و هميشه پشتيبان و همراه ما هستند.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 99.96% - 301 votes

100%

امين نعمتی، مسئول آتش نشانی شركت طراحی مهندسی ساپكو

Book rating: 100 out of 100 with 301 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا