با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


حمیدرضا جودمردی، مدیر حراست شرکت ساپکو

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

هدف از نمایشگاه ارتقا سطح علمی و فرهنگ‌سازی ایمنی است

در مورد نمایشگاه بفرمایید، نظرتان در مورد نمایشگاه چیست؟

دومین سال پیاپی است که این نمایشگاه برگزار می‌شود و هدف ارتقا سطح علمی و فرهنگ‌سازی ایمنی است. سعی کردیم از شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌هایی که علم روز را دارند برای حضور در نمایشگاه دعوت به عمل آوریم، همچنین این شرکت‌ها بومی‌سازی خاص خود را در راستای اقصاد مقاومتی انجام داده‌اند. به نظر من دومین سال برگزاری نمایشگاه موفقیت آمیز بود که برآیند آن پس از دو روز مشخص شد.

از غرفه‌ها بازدید کردید، سطح شرکت‌ها را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

روز افتتاحیه بازدیدها معمولا تشریفاتی است، با وجود آن پس از افتتاحیه بازدید غرفه به غرفه و تخصصی داشیم. همچنین از دوستان غرفه‌دار، مدیران عامل و مدیران فروش و بازرگانی که در این نمایشگاه حضور داشتند و با حضور خود به نمایشگاه رنگ و بوی دیگری دادند تشکر می‌کنم.

نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته چه تفاوتی دارد؟

قطعا تغییراتی وجود داشته‌است. ساپکو همیشه در حال پیشرفت است و در واقع می‌توان گفت روبه رشد است. به نظر من سال پیش نمایشگاه هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی نسبت به نمایشگاه امسال چند مرحله پایین‌تر بود. در کل باید بگویم که نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته از شرایط بهتری برخوردار است.

برای آینده این نمایشگاه چگونه ادامه پیدا می‌کند؟

این نمایشگاه به یکی از برنامه‌های ثابت شرکت ساپکو تبدیل شده است. این تکلیفی است بر دوش حراست ساپکو و در همین‌جا جا دارد که از حمایت مدیریت محترم عامل، اعضای هیئت مدیره خصوصا معاونت محترم منابع انسانی تشکر کنم. حمایت این عزیزان بستر لازم را برای برگزاری نمایشگاه به وجود آورد و قطعا برای آینده نیز برنامه‌ریزی‌های لازم صورت خواهد گرفت.

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا