با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


علی کریمی، مدیر عامل مجموعه سپاهان الکترونیک

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

برای ماندگار شدن باید به روز بود

مجموعه سپاهان الکترونیک از کی و در چه زمینه‌ای فعالیت خود را آغاز کرده است؟

سپاهان الکترونیک با هدف پخش و توزیع محصولات امنیتی و نظارتی بعنوان نماینده رسمی برند داهوا در ایران فعالیت خود را در سال 1392 آغاز کرد. هدف از انتخاب برند داهوا برای ما ارایه محصولات با کیفیت در ایران است.

شرایط بازار داهوا در ایران به چه صورت است؟

داهوا شرایط خوبی در بازار ایران دارد و خوشبختانه به واسطه سرمایه گذاری وسیع شرکت داهوا در ضمینه تحقیق و توسعه روز به روز شاهد شرایط بهتر در ایران از این شرکت خواهیم بود.

در زمینه خدمات پس از فروش آیا با مشکل خاصی روبه رو هستید؟

به خاطر تغیر تکنولوژی و آپ‌دیت شدن مسایل مربوط به خدمات پس از فروش مشکلاتی به وجود آمده است؛ چرا که روز به روز تکنولوژی در حال تغییر است و پیشرفت می‌کند، با وجود آن به تازگی با حضور مسولان فنی این شرکت در ایران از این مشکلات کاسته شده است. در ضمن در حال حاضر بعلت وجود محصولات تقلبی و متفرقه در بازار ایران کلیه گارانتی محصولات سریال محور شده است که مصرف کننده به راحتی در وب سایتی که مختص به بازار ایران راه اندازی شده است( www.dahua.ir ) امکان بررسی اصالت و گارانتی کالا را دارد.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

برای حل این مشکل چه پیشنهادی دارید؟

تکنسین‌هایی که در این زمینه کار می‌کنند باید دایما خود را به روز کنند و آموزش ببینند؛ در این راستا برنامه‌ریزی‌هایی هم صورت داده‌ایم. قرار است که تکنسین‌های ما به چین و یا دبی بروند و در مراکز خدمات پس از فروش داهوا آموزش ببینند. در واقع برای ماندگار شدن باید به روز بود.

معیار شما از انتخاب برند داهوا چیست؟

به خاطر صاحب سبک بودن، صاحب تکنولوژی بودن، کیفیت بالای کالا و همچنین قیمت مناسب پس از کار و تحقیق فراوان این برند را از میان دیگر برندها برگزیدیم. سپاهان اولین شرکتی است که محصولات داهوا را با خود برند داهوا در ایران عرضه کرد. پس از آنکه مجموعه ما وارد حیطه دوربین‌های مدار بسته شد چندین کالا و برند را در بازار چین مورد بررسی قرار دادیم و سرانجام به این نتیجه رسیدیم که داهوا از نظر جنس و محصول از دیگر برندهای موجود در بازار بهتر است.

برنامه‌ریزی مجموعه شما برای آینده چیست؟

در نظر داریم که در آینده خدمات پس از فروش را مانند سابق و حتی بهتر از آن ادامه دهیم و همچنین فروش محصولات را نیز به کارنامه کاری خود اضافه کنیم. همچنین تصمیم داریم که محصولات داهوا را در ایران در بحث خدمات پس از فروش گسترش دهیم.

 

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 99.97% - 301 votes

100%

علی کریمی، مدیر عامل مجموعه سپاهان الکترونیک

Book rating: 100 out of 100 with 301 ratings

نظرات (1)

به نظر من فقط سپاهان(ایران داهوا) بهترین گارانتی داهوا در ایران را دارد.

  پیوست ها
  مهمان
هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا