با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


فتح الله تیموری، معاون اسبق عملیات سازمان آتش‌نشانی

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

اطلاع رسانی در استقبال از نمایشگاه‌ نقش مهمی را ایفا می‌کند

چه هدفی پشت برگزاری این نمایشگاه نهفته است؟

موضوع ایمنی و آتش‌نشانی در ایران خیلی مظلوم است و بسیار مغفول واقع شده است و اصلی که موجب بقای جان و مال مردم می شود به دست فراموشی سپرده شده است. برگزاری اینگونه نمایشگاه‌ها با توجه به اینکه زمینه آن در کشور زیاد وجود ندارد بسیار زیبا است، با وجود آن باید اطلاع رسانی بیشتر و قوی‌تری انجام شود تا جامعه آتش‌نشانان و کسانیکه در مغوله آتش‌نشانی کار می کنند بتوانند استقبال بهتری داشته باشند و با آخرین تکنولوژی‌های داخل و خارج کشور آشنایی بیشتری پیدا کنند. در واقع اطلاع رسانی در استقبال از نمایشگاه‌ نقش مهمی را ایفا می‌کند.

سطح شرکت‌های حاضر در نمایشگاه چگونه است؟

سطح شرکت‌ها سطح بسیار خوبی است، با وجود آن در نظر داشته باشید که هرچقدر استقبال بیشتری صورت گیرد به همان اندازه نیز سطح نمایشگاه بالا می‌رود. امیدوارم با اشتیاق و علاقه‌مندی که در آینده با اطلاع‌رسانی حاصل می‌شود استقبال بیشتری از نمایشگاه‌ها را در آینده شاهد باشیم.

به نظر شما این نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته چگونه بود؟

به نظرم نسبت به سال‌های گذشته استقبال بیشتر و بهتری از نمایشگاه شده است و امیدوارم در آینده با اطلاع‌رسانی بیشتر و بهتر شاهد حضور شرکت‌های بیشتری در این زمینه باشیم. همچنین امیدورم که هم تمامی کسانیکه در این زمینه کارهای تخصصی می‌کند و هم کسانیکه از این تجهیزات و خدمات استفاده می‌کنند از وجود نمایشگاه‌های اینچنینی منتفع شوند.

 

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

فتح‌الله تیموری، معاون اسبق عملیات سازمان آتش‌نشانی

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا