با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


تصمیم اپل برای تولید آیفون تماماً شیشه‌ای جدی است

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

آیفونی که تنها تا یک ماه دیگر رسما معرفی خواهد شد از لحاظ طراحی ظاهری متفاوت را نسبت به آیفون‌های گذشته نداشته و تمامی تصاویر فاش شده از این آیفون که آیفون 7 نام گذاری خواهد شد هم بر همین مسئله تاکید داشته‌اند؛ اما ساکنان کوپرتینو برای سال آینده برنامه‌ای ویژه‌ را تدارک دیده‌اند و قصد دارند به مناسبت دهمین سالگرد آیفون‌های اپل، ظاهری متفاوت را در گوشی محبوب خود به کار گیرند. شایعات مختلف پیرامون این مسئله باعث شده تا تغییر در ظاهر آیفون 2017، مسئله‌ای جدی به نظر آ‌ید.
گزارش جدیدی رسیده است که نشان می‌دهد اپل می‌خواهد طراحی آیفون بعدی را از فلزی به تمام شیشه‌ای تغییر دهد و کارکنان Foxconn که یکی از تولیدکنندگان اصلی آیفون‌های کوپرتینو به شمار می‌روند، در حال کار بر روی قطعات آن هستند تا نیازهای اپل را به طور کامل تامین کنند. آیفونی که قرار است تمام شیشه‌ای باشد دارای فریم فلزی خواهد بود و برای اولین بار در آیفون‌های اپل نمایشگرهای AMOLED جای نمایشگر LCD خواهند نشست.
احتمالا باتوجه به به کارگیری سامسونگ از چنین طراحی در پرچم‌داران اخیرش، طراحی آیفون سال آینده بسیار آشنا به نظر آید و هنوز مشخص نیست آیا نمایشگر AMOLED آیفون سال 2017، خمیده خواهد بود یا خیر؛ اما به‌کارگیری بدنه‌ای تمام شیشه‌ای و نمایشگر جدید شاید حکایت از این موضوع داشته باشند که اپل هم در نهایت حداقل یکی از نسخه‌های آیفون سال آینده را به نمایشگری خمیده مجهز کند.

منبع: tech-news.ir

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

تصمیم اپل برای تولید آیفون تماماً شیشه‌ای جدی است

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا