با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


تغییر سیستم‌های CCTV از آنالوگ به IP

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

چگونه ایجاد تغییرات می‌تواند موجب سود دهی شود؟

در دنیای امروز که به‌سرعت در حال حرکت است، بسیاری از کسب و کارها برای سرعت گرفتن در پیشرفت با استفاده از تکنولوژی در تلاش و تقلا هستند. وقتی‌که نوبت به امنیت می‌رسد، سرمایه‌گذاری در بهبود امکانات باید به‌عنوان اولویت اول لحاظ شود. تکنولوژی CCTV از سیستم‌های بر پایه آنالوگ به سیستم‌های جدید بر پایه IP (پروتکل اینترنتی) تغییر کرده‌اند. برای آن‌هایی که تاکنون این تغییر را اعمال نکرده‌اند، قابل توجه است که نسبت به مزایایی که دوربین‌های IP برای کسب و کارشان دارد آگاه شوند.
تکنولوژی دوربین‌های IP از یک شبکه IP برای انتقال تصاویر ویدیویی از دوربین به مرکز کنترلی که در آن سیگنال‌های پخش را دریافت و توزیع می‌کند منتقل می‌کند. برد این مرکز کنترل از نوعی جعبه "نصب و اجرا" تا یک سرور کامل است. سیستم دوربین IP مزایای بسیاری دارد اما کیفیت تصاویر مهم‌ترین ویژگی محسوب می‌شود و کیفیت تصاویر در دوربین‌های IP سه برابر بیشتر از کیفیت تصاویر در دوربین‌های آنالوگ است. این افزایش قابل ملاحظه وضوح تصویر به دنبال قابلیت‌های فراوان CCTVهای پیشرفته‌ای است که امروزه در بازار موجود هستند و با اهدافی فراتر از نظارت امنیتی سنتی استفاده می‌شوند. برای کسب‌وکارهایی که هنوز از سیستم‌های آنالوگ قدیمی استفاده می‌کنند، این تغییر خیلی گران نخواهد بود.
علاوه بر داشتن تصاویری با کیفیتی بالاتر، استفاده از سیستم‌‌های دوربین‌های مداربسته IP نیاز به ضبط DVR مستقل را کاهش می‌دهد. سیستم‌های IP از یک سیستم ضبط ویدیویی شبکه‌ای (NVR) که می‌تواند در هر شبکه‌ای جا گیرد و چندین منطقه را رصد کند استفاده می‌کند. دوربین‌های آنالوگ موجود می‌توانند به‌سادگی به شبکه IP نصب شوند و شبکه‌های IP از مبدل‌های کد‌دهنده استفاده می‌کنند.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

مزایای سیستم‌های دوربین IP

کیفیت رزولوشن بالا و وضوح تصویر

سطح پیوستگی بالا با دیگر سیستم‌های بحرانی، به‌عنوان‌مثال آلارم‌های آتش، کنترل دسترسی، بالابرها، سیستم‌های مدیریتی ساختمانی و ... می‌تواند با استفاده از تجزیه تحلیل ویدیویی، هرگونه حرکت، جریان ترافیک، اجسام رهاشده و ... را شناسایی کند.
با توجه به اظهارات «مارک شاوو»، مدیرعامل شرکت «ADT Security» دسترسی داشتن به دوربین‌های دیجیتال IP با کیفیت تصویر بهبود یافته با برد خوب و کافی دوربین می‌تواند منافع بسیاری به این کسب و کار برساند. علاوه بر ارتقاء سطح نظارتی و امنیتی، سیستم‌های نظارتی مرکزی می‌توانند بر کارگران تنها از راه دور نظارت داشته باشند، در تشخیص چهره برای دستیابی به کنترل در محل‌هایی با امنیت بالا به خوبی ظاهر می‌شوند و همچنین می‌تواند برای دنبال کردن فوتبال و تحرکات مردمی در خرده‌فروشی‌ها و همچنین کنترل جمعیت در مناطق شلوغ به خوبی مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از دوربین‌های نظارتی می‌تواند واقعا نمونه‌های بسیار زیادی از کسب و کار و محیط‌های خدماتی را فراتر از نظارت‌های تصویری دگرگون کند.
تجزیه و تحلیل و همچنین تعبیه درست می‌تواند با سیستم‌های دوربین IP یکی شود و به خرده‌فروشان در مدیریت صف‌ها و ثبت‌نام کارکنان یاری رساند. ابزار دیگری که با سیستم‌های IP یکی می‌شود شامل نقشه حرارتی است که می‌تواند با ارائه اطلاعات با ارزش محبوبیت به وجود آمده از تبلیغات یک فروشگاه و نمایش فروش را به تصویر کشد.
زمانیکه به ارتقای سیستم‌های نگاه می‌کنید، مهم است که با یک حرفه‌ای که در حوزه امنیت دارای مجوز است و از تجربیات بسیار گسترده‌ای در زمینه سیستم‌های IP CCTV در بازار برخوردار است مشورت کنید. کارشناسان شرکت ADT Security که در حوزه امنیتی داراری مجوز هستند کسانی هستند قادر به ارائه یک ارزیابی مستقل و طراحی یک راه حل مناسب با توجه به نیازهای این حرفه‌ هستند.
برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.adtsecurity.com.au مراجعه کنید.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

تغییر سیستم‌های CCTV از آنالوگ به IP

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا