با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


تکنولوژی اندروید در درب های اتوماتیک پارکینگ

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

امنیت منازل و مناطق مسکونی روز به روز گسترده شده صنعت درب های اتوماتیک و مکانیزه روز به روز گسترده تر می شود و علاوه بر افزایش امنیت،0020راحتی بیشتری برای افراد فراهم می کند.
در کنار پیشرفت انواع درب های اتوماتیک موبایل ها و دستگاه های هوشمند نیز روز به روز پیشرفته و گسترده تر می شوند مگر می شود با این پیشرفت سریع تکنولوژی از موبایل و دستگاه های هوشمند برای تکمیل کارایی و امنیت درب ها اتوماتیک استفاده نکرد؟!
اما این وسایل هوشمند چگونه کارایی درب های اتوماتیک را تکمیل می کنند؟

عصر تحول به سمت وسایل هوشمند بی سیم

در زمانی قرار داریم که وسایل همگی الکترونیکی و هوشمند شده اند. ابزار دیجیتال نوآوری های قابل حملی شده اند که به راحتی آن ها را با خود حمل می کنیم و می توانیم از اطلاعات گسترده ای در سراسر دنیا آگاه شویم و همچنین با همین وسایل کوچک وسایل و ابزار اطراف خود را کنترل کنیم.
برای مثال در همین رابطه دو شرکت بزرگ گوگل و اپل با یکدیگر بر سر اینکه کدام کمپانی در نهایت می تواند بازار دیجیتال و الکترونیکی را در سراسر دنیا تحت کنترل خود در بیارد، رقابتی تنگاتنگ دارند.
همانطور که اخرین اخبار همکاری گوگل با شرکت های خودرو نظیر جنرال موتورز و هیوندا برای استفاده از تکنولوژی ها اندرویدی در خودرو، حاکی از گستردگی این پیشرفت می باشد.

موبایل ها چگونه امنیت منازل را تغییر می دهند؟

امنیت خانه ها و سازمان ها درحال حرکت به سمت الگوهای طراحی قابل حمل می باشند در حال حاضر می توان چهارچوب امنیتی و ابتکاری جدیدی در تلفن های همراه بدست آورد. برای مثال می توان با استفاده از این برنامه ها از کار افتادن درب های اتوماتیک باخبر شد بصورتیکه وقتی چهارچوب در از کار می افتد و یا اقدامات ضد امنیتی روی درب صورت می گیرد، از طریق اعلان روی گوشی همراه، از این اتفاقات با خبر شد.
این برنامه های، برنامه های کاربردی هستند که بوسیله آنها می توان از راه دور درب پارکینگ را کنترل کرد و حتی از طریق گوشی می توان تصاویر اطراف درب منزل را از راه دور کنترل کرد.
بدین ترتیب از راه دور می توانید فضای باز اطراف منزل را از طریق وب کم داخلی تلفن همراه بررسی کنید و ببینید.

اشکالات این روش

اما این پیشرفت تکنولوژی و استفاده از گوشی های همراه برای کنترل و باز کردن درب پارکینگ نگرانی های جدیدی را ایجاد می کند. ممکن است این نگرانی ایجاد شود که استفاده از تلفن هوشمند خطر حمله هکر ها و متخصصان برنامه نویسی را داشته باشد، به نحوی که با هک کردن گوشی همراه بتوانند کنترل درب را بدست گیرند و به راحتی امنیت منزل را متزلزل کنند اما در پاسخ به این نگرانی می توان گفت: کسانی که بتوانند به گوشی نفوذ کنند مطمئنا حتی در صورت متصل نبودن درب به برنامه روی گوشی و باز شدن با کنترل (روش کنونی باز شدن درب های اتوماتیک) می توانند به راحتی به درب وردی دسترسی پیدا کنند و کنترل ها درب را غیر فعال کنند و وارد خانه شوند پس در نتیجه هر کدام از روش ها نگرانی های خاص خود را دارند و همواره نگرانی هایی متوجه افرادی که علاقه مند به استقبال از تکنولوژی های جدید هستند، می باشد.

منبع:‌asanbaz.com

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

تکنولوژی اندروید در درب های اتوماتیک پارکینگ

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا