با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


کمپانی Axis، راهکار دفاعی محیطی اش را با آنالیزهای ویدئویی امنیت بالا ارتقا بخشید

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

واحد ارتباطات کمپانی Axis یک راه حل دفاعی محیطی کامل و جامع را به همراه نرم افزار محافظ محیطی Axis،‌ نرم افزار آنالیز ویدئوی انعطاف پذیر و مقیاس پذیر، برای ردیابی و جلوگیری از نفوذ در محیط سازمان ها و موسسات ارائه کرده است.
برنامه کاربردی ارائه شده به همراه دوربین های تحت شبکه، بلندگوها تحت شبکه و نرم افزارهای مدیریت تصاویر شرکت Axis، خود راهکاری جامع و مبتنی بر ویدئو برای نظارت و حفاظت محیطی موثر و کارامدی معرفی کرده اند که در مجموع به منظور تقویت کنترل دسترسی فیزیکی در راه اندازی پروژه های بزرگ و حساس قابل استفاده می باشد.

با این اقدام، کمپانی Axis با استفاده از دوربین های حرارتی و PTZ و بلندگوهای تحت شبکه و نرم افزار محافظت محیطی Axis، یک راه حل دفاعی محیطی مقیاس پذیر و انعطاف پذیررا به کاربران تحویل داده است.
نرم افزار محافظت محیطی Axis برای راه اندازی، پیکر بندی و مدیریت ساده، با دقت فراوان، کارایی و مقیاس پذیری مناسب طراحی شده است. این نرم افزار از سناریو هایی با چند نوع ردیابی نفوذ پشتیبانی می کند و به طور اختصاصی راه حل های مناسبی را برای نیازهای سناریو های امنیتی محیط هایی مانند نیروگاه ها، کارخانه های شیمیایی و مکان هایی که نیاز به تقویت سیستم کنترل دسترسی فیزیکی با ردیابی مطمئن نفوذ است ارائه می دهد.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

به گفته ی پیتر فریبرگ، مدیر اتباطات بخش راهکارهای کمپانی Axis، مقیاس پذیری، کلید حل مشکلات در سناریوهای با امنیت بالا برای هر محیطی با 10 تا 100 دوربین می باشد.
وی افزود با انجام آنالیز تصاویر در هر دوربین، وابستگی محافظت محیطی Axis، به پردازش ویدئو در سرور مرکزی از بین می رود.
با این ویژگی، پس از هر بار اضافه کردن دوربین به شبکه، نیاز به طراحی مجدد سیستم و یا جایگزینی سخت افزار گران قیمت، از بین می رود.
این نرم افزار شامل یک هسته مدیریت مرکزی و ابزارهایی کاربردی در قالب یک راهکار واحد به بازار عرضه شده است.
این نرم افزار یک ابزار اختصاصی ساده است، که طراحی و راه اندازی سیستم اولیه را آسان کرده است.
رابط کاربری مدیریت مرکزی، اجازه پیکربندی و مدیریت تمامی دوربین ها با قابلیت آنالیز در شبکه را از طریق مکانیزمی کارآ که موجب صرفه جویی در زمان می شود، به اپراتورها می دهد. علاوه بر این، یک نمایشگر گرافیکی از فواصل تشخیص، تضمین می کند که تمامی نقاط کور حذف و کل محیط با بالاترین سطح دقت محافظت شده است.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

محافظ محیطی Axis، بر پایه فناوری ثابت شده حصارهای دیجیتالی یک شرکت با تجربه ی گسترده در آنالیز نظارت تصویری بنا شده است.
همچنین محافظ محیطی Axis توسط I-LIDS که معیار دولت بریتانیا برای تجزیه و تحلیل پیشرفته ویدئو برای حفاظت از زیر ساخت های ملی حکومتی ست، تایید شده است.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

کمپانی Axis، راهکار دفاعی محیطی اش را با آنالیزهای ویدئویی امنیت بالا ارتقا بخشید

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا