با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


کنترل موقعیت با دوربین های روز/شب

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

انجمنی در Lathrop کالیفرنیا وجود دارد که River Islands نامیده می شود و به دلیل تکنولوژی ویژه نظارت، مزایایی امنیتی و دیگر استراتژی های پلیسی به عنوان مکانی مناسب برای خانواده ها معرفی و تبلیغ می شود. با توجه به گزارشCBS Sacramento  این انجمن توسط راه های آبی محاصره شده است و تنها توسط 4 پل قابل دسترسی است. هر پل با تکنولوژی تصویری فیبر نوری تجهیز شده است که هر وسیله ای را اسکن می کند و آن را با پایگاه داده های دپارتمان موتور و وسایل نقلیه مسروقه مقایسه می کند. علاوه بر آن مدیر شهر Lathrop می گوید: ما حتی حاضریم برای افزایش امنیت و تشخیص بهتر جرایم قبل از وقوع، از تجهیزات پیشرفته تری استفاده کنیم. مسئولان شهر های کوچک آمریکا که در آنها خبری از جرم نیست هم رو به استفاده از سیستم های نظارت شامل دوربین های روز/شب آوردند که امکان نظارت 24 ساعته و 7 روز هفته را می دهد. بدون توجه به اینکه نرخ جرم در جاهای مختلف این کشور رو به کاهش یا افزایش است، در جهت کاهش هزینه های مربوط به نیروی انسانی نیاز است تا از سیستم ها و دوربین های نظارتی استفاده شود. برای مثال یکی از مراکز تصفیه آب در کالیفرنیا برای حفظ امنیت کارکنان و محیط کار از دوربین های نظارتی استفاده کرده است. سیستم های آنالوگ موجود رزولوشن و دقت کافی را برای مصارف در روز تامین می کنند ولی برای نظارت 24 ساعته و نظارت در ساعات تاریکی کافی نیستند. بدون نصب سیستم حفاظت فنسی، نیاز به نصب دوربین های محافظت کننده که توانایی ثبت تصویر در شب را دارند نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ابتدا تصمیم بر آن شد که از نورافکن ها و روشنایی های فروسرخ استفاده شود، اما نیاز به اوورهال گسترده این سیستم ها برای تامین انرژی و توان برق مصرفی بالای آن، مانع انتخاب آنها می شد. علاوه بر آن هزینه اضافی که باید برای نصب نورافکن های فروسرخ متحمل می شدند به اضافه هزینه نصب و مواد لازم و...، هزاران دلار بود. به این ترتیب بعد از تست اولیه سریعا متوجه شدند نصب نورافکن های فروسرخ هزینه های زیادی را تحمیل می کند. در نهایت با بررسی و تحقیق های بسیار،‌ تصمیم بر آن شد که برای حفاظت از تجهیزات و تاسیسات آب و فاضلاب کالیفرنیا،‌ از دوربین های شبSpider Cam built-in IR LEDs سامسونگ استفاده کنند. اشعه فروسرخ و عدسی ها آنقدر خوب کار می کردند که می توانستند جزئیات روی فنس هایی که در فاصله 70 تا 80 فوتی دوربین قرار داشت مشخص کنند.

انجمنی در Lathrop کالیفرنیا وجود دارد که River Islands نامیده می شود و به دلیل تکنولوژی ویژه نظارت، مزایایی امنیتی و دیگر استراتژی های پلیسی به عنوان مکانی مناسب برای خانواده ها معرفی و تبلیغ می شود.

با توجه به گزارشCBS Sacramento  این انجمن توسط راه های آبی محاصره شده است و تنها توسط 4 پل قابل دسترسی است. هر پل با تکنولوژی تصویری فیبر نوری تجهیز شده است که هر وسیله ای را اسکن می کند و آن را با پایگاه داده های دپارتمان موتور و وسایل نقلیه مسروقه مقایسه می کند. علاوه بر آن مدیر شهر Lathrop می گوید: ما حتی حاضریم برای افزایش امنیت و تشخیص بهتر جرایم قبل از وقوع، از تجهیزات پیشرفته تری استفاده کنیم.

مسئولان شهر های کوچک آمریکا که در آنها خبری از جرم نیست هم رو به استفاده از سیستم های نظارت شامل دوربین های روز/شب آوردند که امکان نظارت 24 ساعته و 7 روز هفته را می دهد. بدون توجه به اینکه نرخ جرم در جاهای مختلف این کشور رو به کاهش یا افزایش است، در جهت کاهش هزینه های مربوط به نیروی انسانی نیاز است تا از سیستم ها و دوربین های نظارتی استفاده شود. برای مثال یکی از مراکز تصفیه آب در کالیفرنیا برای حفظ امنیت کارکنان و محیط کار از دوربین های نظارتی استفاده کرده است. سیستم های آنالوگ موجود رزولوشن و دقت کافی را برای مصارف در روز تامین می کنند ولی برای نظارت 24 ساعته و نظارت در ساعات تاریکی کافی نیستند. بدون نصب سیستم حفاظت فنسی، نیاز به نصب دوربین های محافظت کننده که توانایی ثبت تصویر در شب را دارند نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ابتدا تصمیم بر آن شد که از نورافکن ها و روشنایی های فروسرخ استفاده شود، اما نیاز به اوورهال گسترده این سیستم ها برای تامین انرژی و توان برق مصرفی بالای آن، مانع انتخاب آنها می شد. علاوه بر آن هزینه اضافی که باید برای نصب نورافکن های فروسرخ متحمل می شدند به اضافه هزینه نصب و مواد لازم و...، هزاران دلار بود. به این ترتیب بعد از تست اولیه سریعا متوجه شدند نصب نورافکن های فروسرخ هزینه های زیادی را تحمیل می کند.

در نهایت با بررسی و تحقیق های بسیار،‌ تصمیم بر آن شد که برای حفاظت از تجهیزات و تاسیسات آب و فاضلاب کالیفرنیا،‌ از دوربین های شبSpider Cam built-in IR LEDs سامسونگ استفاده کنند. اشعه فروسرخ و عدسی ها آنقدر خوب کار می کردند که می توانستند جزئیات روی فنس هایی که در فاصله 70 تا 80 فوتی دوربین قرار داشت مشخص کنند.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

شکل: یکی از بزرگترین تاسیسات آبی در کالیفرنیا با استفاده از سیستم نظارت تصویری دید در تاریکی، به پرسنل امکان محافظت از محدوده وسیعی از محیط مرکز نگهداری و ذخیره سازی آب عمومی را در هکه ساعات شبانه روز حتی در شب می دهد.

دوربین اسپایدر سامسونگ این قابلیت را داشت تا نور را به هر نقطه ای که PTZ اشاره می کند بفرستد. برای اینکه این کار را با PTZ های معمولی انجام بدهیم باید تمام میدان 360 دید را نور دهی کنیم تا بتوانیم ببینیم.

دوربین ها در سه نقطه متفاوت مانیتور می شوند و بنابراین سه تصویر برداری برای هر دوربین نیاز است. تصاویر ثبت شده توسط سیگنال های مایکروویو یا فیبر منتقل می شوند.

علاوه براین با آنکه بیمارستان ها مانند مراکز تصفیه آب نیازی به دوربین های روز/شب ندارند، با این حال دو بیمارستان در شهر نیویورک و کارولینای جنوبی از این دوربین ها استفاده می کنند.

جک هندریکسون دستیار مدیر امنیتی سیستم های بیمارستانی بزرگ در قسمت شرقی شهر نیویورک است. او می گوید: "هنگامی که من سه سال پیش به اینجا آمدم، تنها 86 دوربین داشتیم. امروزه ما 200 دوربین داریم که دوربین های روز/شب برای قسمت های خارجی و داخلی مناطقی که در شب تاریک می شوند، به کار گرفته شده است. ما با دپارتمان پلیس نیز برای رصد آمد و شد افراد همکاری می کنیم".

بیرون بیمارستان، اخیرا از دوربین های روز/شب سونی برای شناسایی سارقان استفاده شده است. وی اضافه می کند:‌ "یک روز ساعت 5:30 صبح، سرقتی در جلوی بیمارستان اتفاق افتاد، یعنی زمانی که خورشید داشت بالا می آمد. دوربین های امنیتی ما فیلتر هایی دارند که در چنین موقعیت هایی فعال می شوند بنابراین ما تصویر واضحی از سرقت داشتیم. حتی در هنگام بارش باران، ما می توانیم تصاویر واضحی داشته باشیم که برای پلیس ارسال کنیم".

در کارولینای جنوبی مامورین امنیتی بیمارستان از تصاویر نظارتی روز/شب استفاده می کنند تا بتوانند اطلاعات لازم را در صورت نیاز استخراج کنند. این بیمارستان شامل بخش های روانی/ذهنی برای بزرگسالان، نوجوانان و کودکان است.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

شکل: در Clarksburg کارولینای جنوبی، پرسنل امنیتی بیمارستان از تصاویر نظارت روز/شب استفاده می کنند. 

بیش از 240 دوربین IP HD از شرکت بوش در جاهای مختلف خارج و داخل بیمارستان نصب شده است. دوربین ها در مناطق داروخانه، هال ها یا خروجی و ورودی ها و در نقاط دسترسی آسانسور ها نصب شده اند. با حساسیت بالا این دوربین ها می توانند مونیتورینگ کامل را حتی در زمانی که برق رفته و یا هنگامی که چراغ ها برای کاهش مصرف انرژی خاموش هستند و محیط تاریک شده است، انجام دهند.

این دوربین ها در مناطقی که نور کافی باشد تصاویر عالی ثبت می کنند، حتی در محیط های با نور کم نیز می توانند این کار را انجام دهند. در مناطق خارج ساختمانی، دوربین های PTZ پوششی از مناطق خارجی به دست می دهند. این دوربین ها از محیط خارج بیمارستان برای کنترل پیاده ها و سواره ها در پارکینگ استفاده می شود.

مایک کاسدورف مدیر توسعه و ساخت بیمارستان Highland-Clarksburg می گوید: "وضوح دوربین های HD PTZ در خارج ساختمان مثال زدنی است. ما حتی هنگامی که زوم می کنیم هم وضوح تصویر را از دست نمی دهیم".

در ایستگاه های پرستاری و مراکز امنیتی در هر طبقه، سیستم مدیریت تصویری بوش می تواند کار مانیتورینگ را انجام دهد. برای مدیریت ساده تر سیستم، پرستاران در هر طبقه تنها به 15-20 دوربین دسترسی دارند.

حفاظت از تجهیزات و مراکز در دوردست

Moog Inc طراح و سازنده سنسور ها و سیستم های نظارتی عملکرد بالا است و کار تجهیز سیستم نظارت را برای دپارتمان ایالتی آمریکا برای تجهیزات دور دست برای محافظت در برابر حملات دزدی و سرقت و غیره را انجام می دهد. 

آین کمپانی سیستم تصویر برداری نیرومندی را طراحی کرده است که شامل موقعیت یاب، تکنولوژی دید در شب، دوربین، سنسور، تابشگر و نور جست و جو می باشد. این سیستم تصویر برداری تهدید ها و خطراتی را تشخیص می دهد که برای سنسور های حرارتی و ابزار نظارت معمولی غیر ممکن است.

برای مثال، دپارتمان ایالتی نیاز به نور نقطه ای توان بالا داشت و Moog با سیستم خود این کار را انجام داد. این کمپانی همچنین از متخصصین صنایع نظامی برای قابلیت لنز دوگانه و تابشگر استفاده کرد که به این ترتیب توانست به کارکنان مرکز امنیتی امکان تنظیم ساده میدان دید را حتی با تغییر شرایط بدهد.

واین اشبری مدیر مرکز تکنولوژی امنیت دپارتمان ایالتی آمریکا به security magazine می گوید: "تجهیز دوربین های امنیتی از افزایش تعداد آنها راه حل بهینه تر و مناسب تری است. هدف از سیستم دوربین های به کار رفته کاهش تعداد پرسنل و به کار گیری دوربین ها در محل هایی است که افراد امکان دسترسی به آنجا را ندارند. ما به طور پیوسته تکنولوژی های به کار رفته در مراکز و سفارت خانه هایمان را بررسی می کنیم و همواره به دنبال پیشرفت در تکنولوژی خود هستیم. در دنیای دوربین های امنیتی، ما پیشرفت های زیادی را می بینیم. دوربین های جدیدتر قابلیت های بیشتری در نور کمتر و همچنین رزولوشن بالاتری دارند". 

انجمنی در Lathrop کالیفرنیا وجود دارد که River Islands نامیده می شود و به دلیل تکنولوژی ویژه نظارت، مزایایی امنیتی و دیگر استراتژی های پلیسی به عنوان مکانی مناسب برای خانواده ها معرفی و تبلیغ می شود.

با توجه به گزارشCBS Sacramento  این انجمن توسط راه های آبی محاصره شده است و تنها توسط 4 پل قابل دسترسی است. هر پل با تکنولوژی تصویری فیبر نوری تجهیز شده است که هر وسیله ای را اسکن می کند و آن را با پایگاه داده های دپارتمان موتور و وسایل نقلیه مسروقه مقایسه می کند. علاوه بر آن مدیر شهر Lathrop می گوید: ما حتی حاضریم برای افزایش امنیت و تشخیص بهتر جرایم قبل از وقوع، از تجهیزات پیشرفته تری استفاده کنیم. 

مسئولان شهر های کوچک آمریکا که در آنها خبری از جرم نیست هم رو به استفاده از سیستم های نظارت شامل دوربین های روز/شب آوردند که امکان نظارت 24 ساعته و 7 روز هفته را می دهد. بدون توجه به اینکه نرخ جرم در جاهای مختلف این کشور رو به کاهش یا افزایش است، در جهت کاهش هزینه های مربوط به نیروی انسانی نیاز است تا از سیستم ها و دوربین های نظارتی استفاده شود. برای مثال یکی از مراکز تصفیه آب در کالیفرنیا برای حفظ امنیت کارکنان و محیط کار از دوربین های نظارتی استفاده کرده است. سیستم های آنالوگ موجود رزولوشن و دقت کافی را برای مصارف در روز تامین می کنند ولی برای نظارت 24 ساعته و نظارت در ساعات تاریکی کافی نیستند. بدون نصب سیستم حفاظت فنسی، نیاز به نصب دوربین های محافظت کننده که توانایی ثبت تصویر در شب را دارند نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ابتدا تصمیم بر آن شد که از نورافکن ها و روشنایی های فروسرخ استفاده شود، اما نیاز به اوورهال گسترده این سیستم ها برای تامین انرژی و توان برق مصرفی بالای آن، مانع انتخاب آنها می شد. علاوه بر آن هزینه اضافی که باید برای نصب نورافکن های فروسرخ متحمل می شدند به اضافه هزینه نصب و مواد لازم و...، هزاران دلار بود. به این ترتیب بعد از تست اولیه سریعا متوجه شدند نصب نورافکن های فروسرخ هزینه های زیادی را تحمیل می کند.

در نهایت با بررسی و تحقیق های بسیار،‌ تصمیم بر آن شد که برای حفاظت از تجهیزات و تاسیسات آب و فاضلاب کالیفرنیا،‌ از دوربین های شبSpider Cam built-in IR LEDs سامسونگ استفاده کنند. اشعه فروسرخ و عدسی ها آنقدر خوب کار می کردند که می توانستند جزئیات روی فنس هایی که در فاصله 70 تا 80 فوتی دوربین قرار داشت مشخص کنند.

نویسنده: Diane Ritchey، سردبیر و ناشر Security Magazine. 

 

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

کنترل موقعیت با دوربین های روز/شب

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا