با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


VMS هاي مقياس پذير را چگونه بفروشيم؟

 حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

در حالي که مقياس پذيري سيستم، تعداد دوربين هايي که VMS مي تواند در خود جاي دهد را تعيين مي کند، فاکتور هاي ديگري نيز براي فروش VMS به مشتري اهميت دارد.
استفاده از سيستم هاي نظارت ويدئويي رو به گسترش است هم از نظر تعداد دوربين هاي فروخته شده و هم از لحاظ گستردگي مراکز جغرافيايي که اين سبب ايجاد چالش هاي پيچيدگي و مديريت سيستم مي شود. اين گستردگي مي تواند باعث شود که سازمان ها سرمايه گذاري قابل توجهي در زمينه تمرين و وسايل مورد نياز براي تامين نياز هاي امنيتي انجام دهند تا تيم هاي امنيتي بتوانند با سيستم هاي پيچيده تر نيز کار کنند.
انتخاب راه کار VMS مناسب مي تواند نياز به اين سرمايه گذاري زماني و مالي را کاهش دهد يا از بين ببرد در حالي که همزمان مي تواند بازدهي عمليات ايمني و بازدهي کلي را افزايش دهد. به همين دليل مقياس پذيري ارائه شده توسط VMS زمان انتخاب راه کار مناسب اهميت بيشتري مي يابد.
در حالي که مقياس پذيري سيستم براي تعيين تعداد دوربيني که VMS مي تواند در خود جاي دهد مهم است، فاکتور هاي مهم ديگري نيز وجود دارد که به همان اندازه براي انتخاب راه کار مناسب متناسب با نياز هاي مشتري اهميت دارند. در ميان اين فاکتور ها چگونگي دسيابي به مقياس پذيري و هزينه هاي اضافي مجوز دوربين که از توسعه ظرفيت سيستم مي آيد وجود دارد.
براي مثال، زماني که رويکرد نرم افزار- محور (يا مجازي) براي مقياس پذيري مرسوم مي شود، هنوز VMS هايي وجود دارند که سخت افزار- محور هستند که باعث محدود شدن مقياس پذيري مي شوند. در مقابل، مقياس پذيري مجازي اين محدوديت ها را کم مي کند و باعث افزايش قابليت مديريتي و حرکت به سمت ذخيره سازي VSaaS و ابر- محور مي شود.
انتخاب رويکرد مجازي کار سختي نيست و بهترين پاسخ براي هر مشتري است.
فروش VMS
مانند بخش اعظمي از تکنولوژي ها، VMS در آرايش هاي مختلفي که تعداد بيشتري از امکانات و کاربري ها را به کاربر مي دهد وجود دارد. قدرتمند ترين راه کار مي تواند براي يک مشتري بهترين انتخاب و براي مشتري ديگر غلط باشد. در نهايت بايد ديد هر راهکار مناسب چه نياز مشتري است.
شنيدن حرف هاي مشتري و پرسيدن قوانين اساسي فروش، تنها راهي هستند که مي توان نه تنها از مناسب بودن راه کار پيشنهادي، بلکه از مناسب ترين بودن اين راه کار نيز مطمئن بود.
در مبحث مقياس پذيري به برخي ملاحظات اوليه مانند سايز سيستم ويدئويي کنوني، چگونگي گسترش سيستم، کارآيي هاي خاصي که انتظار داريد VMS انجام دهد و وجود برخي مشکلات که از راه کار ارائه شده انتظار حل آن را داريد اشاره کرد.
فاکتور هاي خاصي که بايد در نظر گرفته شوند بستگي به مشتري دارند، بنايراين براي تجميع کننده ها تشخيص اينکه کدام راه کار VMS مناسب ترين ويژگي را ارائه مي کند و سطح مقياس پذيري و کاربرد آن بسيار مهم است. براي اين منظور فهم قوي از چگونه برآورد کردن اين فاکتور ها به تجميع کننده ها اين امکان را مي دهد تا با مشتري ها تعامل کنند و VMS مناسب هر نياز را تعيين کنند.
با تعريف و معرفي با دقت بهترين تمرين ها براي فروش و بيان ميزان دوام VMS پيشنهاد شده، مي توان راه کار مناسبي که به نتيجه مطلوب رهنمون شود را انتخاب کرد.
با مجهز بودن به فهم عميق محدوده مقياس پذيري در راه کار VMS و تبعيت از بهترين تمرين ها براي برآورد نکات، تجميع کننده ها مي توانند مشتري ها را با طي پروسه تعيين کننده براي انتخاب VMS اي که مناسب نيازشان باشد راهنمايي کند. علاوه بر توجه به نياز امروز مشتري، با آموزش کاربران در باره قابليت هاي اضافي و ظرفيت هايي که ممکن است در آينده به آن نياز پيدا کنند، مي توانيد انتخاب مناسب را براي نياز هاي امروز و فردا انجام دهيد.
VMS مقياس پذير: 5 نکته کليدي فروش
در اينجا چند تمرين مناسب در هنگام کمک به مشتري براي انتخاب VMS مناسب را مشاهده مي کنيد:
1. شمارش تعداد دوربين: بعد از فهميدن نياز، خواسته و چالش هاي مشتري، شما بايد تعيين کنيد که کدام VMS مي تواند مناسب ترين انتخاب باشد. در اين نقطه، آموزش و مطلع کردن مشتري در مورد قابليت هاي اضافي و کارآيي هايي که ممکن است توسط مشتري در نظر گرفته نشده باشد، بر عهده تجميع کننده است.
با آنکه ممکن است هيچ برنامه اي براي توسعه سيستم ويدئويي امروز وجود نداشته باشد، اين امر مي تواند با دانستن کارآيي هاي VMS به سادگي تغيير کند، بدين ترتيب مي توان به صورت پيشنهاد اين کار را به مشتري گفت.
2. کارآيي: علاوه بر تعداد دوربين ها و يا تجهيزاتي که VMS به کاربر اجازه اضافه شدن به سيستم را مي دهد، مقياس پذيري مي تواند روي خود VMS هم اعمال مي شود.
دوباره، بر اساس تجربه موجود، کاربران ممکن است براي امکانات و کاربرد هاي اضافي بخواهند مانند هوشمندي تجاري، توانايي حرکت، امنيت اطلاعات و ذخيره سازي بر اساس ابر(Could-based).
3. انعطاف پذيري دوربين: جنبه مهم ديگري از مقياس پذيري، برند ها و انواع مختلف دوربيني است که VMS مي تواند در خود جاي دهد. چون مشتريان مي خواهند بهترين ROI را از بين دوربين هاي موجود انتخاب کنند، VMS هاي انتخاب شده بايد بتوانند با آنها کار کنند. اين امر همچنين براي نصب جديد يا اوورهال کامل سيستم نيز مهم است چون مشتري مي خواهد از دوربين انتخاب شده توسط خودش استفاده کند، حالا مي خواهد انتخابش بر اساس قيمت، ويژگي يا ساير ويژگي باشد يا نباشد. برخي از VMS طوري طراحي شده اند که مي توانند با تقريبا تمام محصولات کار کنند در حالي که بقيه توانايي کار کردن با تعداد محدودي از مدل ها را دارند.
4. ذخيره سازي: با آنکه هزينه ذخيره سازي در سالهاي اخير کم تر شده اما کماکان براي بسياري از مشتريان هزينه ذخيره سازي اهميت زيادي دارد-به خصوص براي مشترياني که به منابع IT براي حمايت از سرور هاي خانگي براي به کار گيري تعداد دلخواه از DVR يا NVR براي ذخيره سازي ويدئو با کيفيت بالا را ندارند. با افزايش کيفيت تصاوير، اين چالش عميق تر نيز مي شود. راهکار هاي تصويري ميزباني شده مي تواند راه جايگزين ارزان تر و با مديريت ساده تري باشد و مي تواند توانايي بيشتر يا کمتري مطابق با استاندارد هاي VMS داشته باشد. در بيشتر موارد کاربران حق انتخاب تعداد مشخصي از ذخيره ساز در محل و نگهداري ويدئوهاي اضافه به وسيله سرويس Cloud-based در خارج از محل را داشته باشند. اين شرکت هاي تامين کننده حافظه بر اساس ابر اين امکان را دارند تا هر زمان بنا به دلخواه مشتري، فضاي ذخيره سازي را بدون استفاده از تجهيزات اضافي افزايش دهند.
5. رويکرد هاي نرم افزار در مقابل سخت افزار: سيستم هاي نظارت تصويري IP در تنظيمات بيشماري امروزه استفاده مي شوند که اين امر تعداد VMS هايي که با استفاده از رويکرد نرم افزاري مقياس پذيري را انجام مي دهند را افزايش مي دهد. سطح مقياس پذيري نيز افزايش يافته است- در حال حاضر بيشتر تامين کننده هاي VMS راه کار هايي را پيشنهاد مي دهند که توانايي مديريت مجازي تعداد نامحدودي از دوربين ها را دارد.
از سوي ديگر، کماکان تعداد زيادي از سيستم هاي انالوگ وجود دارد که از آنها استفاده مي شود. برخي از مشتريان ممکن است بخواهند اين سيستم ها را به IP ارتقا دهند، حال در يک مرحله يا به شکل چند مرحله اي، که اين کار به انها امکان استفاده از مزاياي مقياس پذيري مجازي با VMS را مي دهد. باقي مشتريان از عملکرد سيستم هاي خود راضي هستند. براي اين گروه آخري، مقياس پذيري با سخت افزار ثبت اضافي انجام مي گيرد و در اين حالت مقياس پذيري مجازي ديگر امکان استفاده ندارد.
VMS مي تواند با روش مقياس پذيري مجازي با هزينه ها رابه خصوص براي سيستم هاي نظارت تصويري بزرگ کاهش دهد. براي مشترياني که نمي توانند از مزاياي مقياس پذيري مجازي(توانايي هاي مديريتي و کاهش هزينه) استفاده کنند، زمان ايده آلي است که سيستم هاي خود را به IP ارتقا دهند.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

VMS هاي مقياس پذير را چگونه بفروشيم؟

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا