با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


چرا امنیت مبتنی بر ابر، برایSMB ها فراگیر نمی شود؟

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

به نظر می رسد، تکنولوژی ابر و نظارت تصویری به عنوان یک سرویس (VSaaS)، یک گزینه ایده آل برای SMB(کسب و کارهای کوچک و متوسط)ها باشد. VSaaS هزینه های مستقیم و غیر مستقیم پایین تری را متعهد می شود، نگهداری کمتری نیاز دارد، و قابلبت افزایش یا کاهش مقیاس را با توجه به نیازهای کسب و کار دارد. با این حال، در حال حاضر محدودیت های پهنای باند، آن را تنها برای کسب و کار بسیار کوچک و یا استفاده مسکونی مناسب می کند.
اکثر مشتریان در بازار کسب و کارهای کوچک (تا متوسط)، به ذخیره سازی ابر امید نبسته اند چون ذخیره سازی ابر، هنوز هم نسبتا گران تر از ذخیره سازی محلی در طی یک دوره از زمان است. جامبی ادوابراهیم، رییس شرکت Oncam افزود: "مشتریان یک مدل ذخیره سازی محلی با قابلیت دسترسی از راه دور را ترجیح می دهند، در این مدل تصاویر در سایت ها ذخیره می شود، اما می توان از راه دور آن را مشاهده کرد".
با توجه به هزینه معقول ذخیره سازی محلی، و محدودیت ها و هزینه های بالاتر ذخیره سازی ابر، ذخیره سازی محلی توسط اکثریت قریب به اتفاق ترجیح داده می شود.
الکس ازنویچ، رییس بخش بازاریابی شرکت Hikvision می گوید: "دسترسی از راه دور مهم است، و راه حل های مدیریت شده با ابر برای مدیریت چند سایت بسیار عالی هستند، بیشتر کسب و کار های واحد به ذخیره سازی محلی، تا زمانی که بتوانند به آن دسترسی داشته است، راضی هستند. می توان گفت، برخی از کسب و کار های در معرض خطر و ریسک بیشتر، مانند فروشگاه طلا و جواهر و بانک ها، ممکن است ترکیبی از سیستم های محلی / ابر و یا یک راه حل ابر را برای تامین امنیت بهتر و دستیابی به شواهد تصویری بهتر انتخاب کنند".
بریان سانگ گفت: "برای سازمان های متوسط، یکپارچگی داده ها در ابر در حال تبدیل به یک التزام بود ولی مسائل پهنای باند و در نتیجه عملکرد ضعیف مانع اصلی تصویب آن شد. پس از همه آن، کسب و کارهای متوسط می خواهند به نظارت IP فعال و نظارت HD برای دستیابی به کارایی عملیاتی ارتقا یابند، در نتیجه با مسائل پهنای باند رو به رو نمی شوند که همه چیز را آهسته کند و باعث شکست تصمیم ارتقاء در وهله اول شود".
براندون رایش، مدیر ارشد راهکارهای نظارتی در شرکت Pivot3 می گوید: "محدودیت های پهنای باند جریان ویدئو و ذخیره سازی ابر را غیر عملی می کند. بسیاری از موسسات کوچک و متوسط، پهنای باند لازم برای ارسال ویدئو با کیفیت بالا را نداشته و باید تصویر ویدئویی را با کیفیت بسیار پایین تر (رزولوشن پایین تر و نرخ فریم پایین تر) از آنچه سیستم آنها ضبط می کند انتقال دهند. علاوه بر این، جریان ویدئو ابر ممکن است با دیگر برنامه های متصل به اینترنت، مانند تراکنش کارت اعتباری و نقطه سیستم های فروش تداخل پیدا کند.
به این ترتیب، در حالیکه کسب و کارهای کوچک و متوسط به ذخیره سازی مبتنی بر ابر امید نبستنه اند، بسیاری از آنها به طور فزاینده از قابلیت دسترسی از راه دور به ویدیو که بر روی سایت ذخیره می شود، استفاده می کنند.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

چرا امنیت مبتنی بر ابر، برایSMB ها فراگیر نمی شود؟

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا