با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


عملکرد مطلوب دوربين هاي مگاپيکسل Wi-fi در آب و هواي نامطلوب

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

اين ژانويه اي که گذشت در وطنم شيکاگو، شديدا سرد و برفي بود که با سرماي باد زير 14 درجه حتي وظايف ساده بيرون منزل را سخت و واقعا خطرناک کرده بود. متاسفانه هرکسي که خانه مان را در دهه 1990 بازسازي کرده کانال کار سيستم تهويه را در سقف طبقه اول نصب کرد؛ گرماي هوا با فشار به خارج پمپ مي شود، و روي سقف 80 درجه و کف 50 درجه است.
درحاليکه مي توانم سرما را به خوبي کنترل کنم، همسرم با يک خانه سرد راحت نيست مسائل آب و هوا خيلي برايش مهم است. زماني که به اين خانه کوچ کرديم، ما يک بخاري گازي در اتاق نشيمن نصب کرديم و از آن به طور گسترده، در طول حملات گردباد قطبي متعددمان در اين زمستان گذشته استفاده کرديم. شايد بيش از حد استفاده شده باشد. در يک صبح بسيار سرد، من سو ئيچ را فشار دادم تا بخاري را روشن کنم ولي روشن نشد. درحاليکه مردم ممکن است با يک تکنسين خدمات تماس بگيرند، در مورد بنده، ديدگاه «من هر چيزي را کنار مي گذارم و تلاش مي کنم تا تعمير کنم» بنده، مرا تحريک کرد.
بعد از تعيين اينکه سوئيچ فقط يک مدار را مي بندد، و اينکه بخاري به هيچ وجه به برق AC متصل نيست، يک گيره کاغذ ساده اين بستن را که براي روشن کردن گرما نياز است، فراهم کرد. بعد سوئيچ معيوب را عوض کردم و حالا پمپ حرارتي جايگزين خودم را دارم که زمانيکه نياز است تکان مي خورد(يعني در زمان نياز، کار مي کند).

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان
به دليل اينکه بعد از تعمير بخاري احساس شادي داشتم، جعبه يک دوربين Vivotek 8336W را که برايم جهت بازبيني فرستاده شده بود، باز کردم. آنچه که اين دوربين را مهيج ساخته است چهار خصوصيت است: يک دوربين مگاپيکسل است، يک واي فاي است، و زماني که از توزيع کنندگان تجهيزات خريداري شود قيمت بسيار مناسبی دارد. ويژگي مهيج ديگر 8336W اين است که يک دوربين بيروني(در هواي آزاد) است.
خوب، با تنظيم دماي 11 درجه، تصميم گرفتم که فقط ببينم که چگونه خارج از منزلي بودن اين دوربين در يک روز زمستاني شيکاگو کار خواهد کرد. دوربين را با استفاده از لپ تاب برنامه نويسي کردم. Vivotek 8336W يک روش ساده دسترسي به برنامه نويسي دارد. با تنظيمات دي فالت(default) واي فاي، اين دوربين يه عنوان يک نقطه دسترسي عمل مي‌کند، از اينرو لپ تاب مي‌تواند بدون استفاده از يک کابل سريعا به دوربين وصل شود. درحاليکه حالا در حال کار جلوي بخاري مي نشينم، برنامه نويسي دوربين را تنظيم مي کنم تا در شبکه ام کار کند. بعد از چک کردن اتصال شبکه، براي بردن دوربين به خارج از خانه آماده بودم؛ ولي با شديد شدن بادهاي سرد، نمي خواستم که به مدت طولاني بيرون بمانم. مطمئنا نمي خواستم که هر سوراخي را در ديوارهاي آجري ام ايجاد کنم تا دوربين را آويزان کنم. ازاين رو، در اينجا راه حل مونتاژ موقتي« MacGyvered» وجود دارد:
هنگام بازگشت به داخل، به سرعت مشخص می شود که دوربين 8336W يک برگ برنده براي نصب هاي CCTV IP بيروني است. تصوير مگاپيکسلي خيلي با کيفيت است، قابليت اطمينان خيلي خوب و دوربين داراي جريان‌هاي ويديويي دوگانه است. من يک جريان را تنظيم کردم تا تصاوير مگاپيکسل تمام عيار ارائه کنم، در حاليکه جريان دوم (سرعت فريم و رزلوشن)، به گونه اي شکل داده شد تا با برنامه‌هاي کاربردي ديده‌باني Vivotek، روي تلفن اندرويديي ام کار کند.
براي ضبط تصاوير، دوربين به وسيله Securvizion کنترل مي شود که اگر که فرد بخواهد، کليپ متحرک تمام وقت که در طول فيلم زنده ثبت مي شود، را ارائه مي کند. يآداوری می کنم که نوردهي IR شب روي اين دوربين خيلي موثر است. زماني که تاريک است، IR کاملا پس زمينه ام را روشن مي کند که به آساني ثبت و ديده باني در شب تا 30 فوت را فراهم مي کند.
زمان برنامه ريزي براي نصب 8336W،(شرکت) Vivotek يک حداقل dBm 70- از توان واي فاي را براي مکان دوربين توصيه مي کند. اين مي تواند به سرعت با استفاده از يک تلفن هوشمند و هر شماره از اپليکيشن های تست آزاد واي فاي، چک شود. فقط تلفنتان را بالاي جاييکه مي خواهيد دوربين را قرار دهيد نگه داريد و مقاومت سيگنال حاصل از نقطه دسترسي واي فاي کلاينت را چک کنيد.
بعد از تست هاي گسترده، معتقدم که اين محصول مي تواند فرصت هاي جديد گسترده اي را براي ارائه دهندگان امنيت باز کند. تنها کابل مورد نياز، يک کابل با خروجي AC است و قيمت پايين، اين دوربين را براي ارائه دهندگان، براي نصب براي کلاينت هايشان قابل خريد کرده است. براي اطلاعات بيشتر از سايت Vivotek.com ديدن کنيد.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

عملکرد مطلوب دوربين هاي مگاپيکسل Wi-fi در آب و هواي نامطلوب

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا