با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


اشکان امیرزاده ابراهیمی،مدیر عامل شرکت آداک فن آوری مانیا

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

سمینار در اهداف جزیی و کلی خود موفق عمل کرد.

-ایران آلارم: هدف از برگزاری این سمینار چیست؟

همانطور که می دانید امروزه به سرعت برندها و تکنولوژی‌های مختلف وارد بازار می‌شود و قطعا برندی موفق خواهد بود که بتواند محصول خود را بهتر از سایر برندها به بازار هدف معرفی کند و بتواند فاصله‌ای را با رقبای خود ایجاد کرده و این فاصله را نیز بتواند حفظ کند. قطعا یکی از اهداف سمینار آشنایی بیشتر با بازار هدف است. با توجه به اینکه این برند تاکنون چند سال در ایران فعالیت داشته، شاید بتوان گفت که این فعالیت به دلایلی مانند تحریم‌ها خیلی محسوس نبوده است. اما با باز شدن این گره در صنعت it راه‌هایی برایمان باز شده است و امیدواریم شرکت‌هایی مانند کیونپ بتوانند بیش از پیش خود را معرفی کرده و بازار هدف خود را بشناسند. در نتیجه مشتری‌ها بتوانند از قابلیت این برند استفاده کنند.

-ایران آلارم: قاعدتا شرکت‌های مشارکت کننده در برگزاری سمینار برای خود یک افق کلی ترسیم کرده‌اند و برای رسیدن به آن افق کلی خیز برداشته‌اند، اما در کنار این اهداف کلی حتما اهداف جزیی دیگری را نیز در راستای منافع شرکتشان دنبال می‌کنند. برای ما از اهداف خاص شرکت در راستای برگزاری این سمینار بفرمایید.

قطعا یکی از اهداف شرکت‌ها از حضور در سمینارها دادن اطلاعات لازم به مشتریان در خصوص تهیه و توزیع کالایشان است. وقتی مشتریان محصول را بیشتر می شناسند ، فروش شرکت‌ها- که هدف اصلی هر شرکتی است- بالاتر خواهد رفت و آن شرکت به اهداف بلند مدت خود نزدیکتر خواهد شد. به ابن ترتیب خانواده‌ای بزرگ از مشتریان به شرکت خواهند پیوست و این باعث سود آوری و به نوعی موجب اشتغال‌زایی خواهد شد. پس در مرحله اول هدف شرکت ما و شرکت‌هایی از این دست شناساندن برندشان به مشتریان و نزدیک شدن به بازار هدفشان است وَ در این سمینار شناساندن بیشتر برند کیونپ به شرکت‌‌ها برای پیشبرد و رسیدن به اهدافی مانند فروش بیشتر و پشتیبانی بهتر در راس اهداف است.

-ایران آلارم: اگر شرکتی بخواهد موفق باشد باید مشارکت با دیگر شرکت‌ها را بپذیرد و با دقت بر آن نظارت داشته باشد که این هماهنگی کمی سخت است.لطفا در خصوص نفس کار تیمی میان شرکت‌ها بگویید و آیا برگزاری همایش کیونپ، تا کنون این رضایت را برای شما و حضار سیمنار در بر داشته است ؟

در ابتدا باید از تیم کیونپ در ایران تشکر کنم. در خصوص انتخاب شرکت‌ها برای این برند بسیار دقت شده‌است. این شرکت‌ها عقبه کاری خوبی داشته و در زمینه فعالیت خود تخصص دارند که همین امر موجب شده تا هماهنگی بالایی را در امر توزیع و ارایه این محصول به مشتریان شاهد باشیم. این اتفاق یکی از مهمترین آپشن‌هایی است که این برند در ایران دارد. کار تیمی در این سمینار بسیارخوب انجام می شود و شرکت‌های مختلف توانستند هماهنگی های لازم را به گونه‌ای انجام دهند که این سمینار به نحو احسن اجرا شود. به نظر من مشارکت‌پذیری بالای شرکت‌ها به انتخاب اولیه خوب خود شرکت کیونپ برای برگزیدن نمایندگان فروش و توزیع در ایران بر می گردد. در مرحله دوم برای ایجاد همکاری‌های لازم در بالا بردن سطح همکاری‌های لازم «مهندس جهان بین» تلاش بسیاری کردند که برآیند آن در سمینار کاملا مشهود است .

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا