با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


موفقیتی دیگر برای شرکت VIVOTEK

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

شرکت ویووتک ارائه دهنده سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه اخیراً از افتتاح دفتر جدید خود در مکزیک خبر داده است.
ویووتک با برپایی این دفتر حضور خود را در منطقه پر رنگ تر ساخته و امکان دسترسی بیشتری را به بازار آمریکای لاتین فراهم و نیز فضای رقابتی گسترده ای را ایجاد نموده است.
آقای ویلیام کو معاون مدیریت عامل ویووتک با ابراز خشنودی از افتتاح این دفتر بیان می نماید که ویوتک به عنوان یک شرکت بین المللی با سابقه بالای 16 سال فعالیت در بازار سیستم های حفاظتی نظارتی تحت شبکه توانسته با توسعه دفاتر محلی خود در سطح جهان همچون هند، هلند و آسیای شرقی هم اکنون در مکزیک ارتباطات محلی را گسترش دهد و تجارت بالقوه ای را در بازار آمریکای لاتین فراهم نماید.
ویوتک همچنین برای ایجاد یک شبکه مهم ارتباطات تجاری به استخدام نیرو و جذب استعدادهای متنوع مهم خواهد پرداخت و برای رشد هرچه بهتر مشتریان دوره های آموزشی را در این منطقه فراهم خواهد آورد.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 99.99% - 301 votes

100%

موفقیتی دیگر برای شرکت VIVOTEK

Book rating: 100 out of 100 with 301 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا