با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


ارائه راهکار "شمارش هوشمند افراد" در سری محصولات AXIS

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

شمارش هوشمند افراد، مبتنی بر سامانه های نظارت تصویری به سادگی می تواند برای شما پاسخ های زیر را فراهم نماید: "شمارش چه تعداد؟" ، "چه زمان؟"، "چه مکان؟. اگر به دنبال روشی کارا و مقرون به صرفه برای شمارش پلکانی و مطمئن افراد هستید، راهکار مبتنی بر نظارت تصویری "شمارش افراد" شرکت اکسیس برای شما کارامد خواهد بود. این راهکار قابلیت های زیر را در اختیار شما قرار می دهد:فابلیت محاسبه تعداد مشتریان، بازدید کنندگان، و مسافران قابلیت ارزیابی و ارتقای بازاریابی و فعالیت های تبلیغاتی خود بهینه سازی برنامه زمانبندی کارکنان و فعالیت های روزمرهتجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاری آمارهای پلکانی مربوطه راهکار شمارش هوشمند افراد به راحتی قابل اضافه شدن به شبکه IP موجود بوده، مبتنی بر دوربین هایی است که با استفاده از نرم افزارهای هوشمند سازی نصب شده اند و بالاترین دقت و بیشترین اطمینان را برای شما فراهم می نمایند. معمولا برای این کار، دوربین در بالای محلی که خواهان شمارش تعداد افراد عبوری هستیم قرار داده می شود. بنابراین کابران مجاز می توانند به آمار لحظه ای و یا ضبط شده، توسط رایانه ها و یا گوشی های موبایل هوشمند خود در هر لحظه از زمان دسترسی داشته باشند.

مزایای کاربردی و تجاری:

بسیاری از سازمان ها هم اکنون از مزایای راهکار شمارش هوشمند افراد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده بهره می گیرند:خرده فروشان می توانند به صورت خودکار تغییر نرخ تعداد مشتریان را محاسبه و نتایج تبلیغات خود را ارزیابی کنند.صاحبان ترمینال های ترانزیت می توانند برنامه زمانبندی اتوبوس ها را بهینه نمایند. و برای مکان های مختلف در ایستگاه های خود تعداد اتوبوس مناسب اجاره نمایند.در فرودگاه ها برای مسافران می توان براساس نیاز واقعی برنامه زمانبندی مناسبی تهیه و بهسازی گرددشرکت ها و موزه ها می توانند تعداد بازدید کنندگان را به صورت خودکار محاسبه نمایند.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

ارائه راهکار "شمارش هوشمند افراد" در سری محصولات AXIS

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا