با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


Aviotec دستگاه تشخیص سریع حریق Bosch

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

این راه حل جدید از شرکت بوش قادر است بر اساس تصاویر دریافتی دوربین های مداربسته و تجزیه و تحلیل هوشمندانه تصاویر ویدیوئی(IVA)، وقوع آتش سوزی را در مراحل اولیه آن از قبل ازینکه دود و شعله‌ به دتکتورهای سقفی برسد تشخیص دهد، خصوصا مناطق و محیط‌هایی با شرایط خاص مانند بناهای دارای سقف های بلند و یا محیط های پر گرد و غبار و بخار آلود که زمان واکنش به وقوع آتش سوزی، بعلت وجود اینگونه شرایط محیطی، دشوارتر است. همچنین برای محیط هایی مثل کارخانه‌های چوب بری و یا تولید کاغذ، سوله‌ها و یا مناطق بسیار وسیع که نیاز به نظارت دارند و یا نیروگاه‌های کوچک برق و جعبه‌های انتقال سیگنال که توجیه اقتصادی برای نصب پانل‌های ضد حریق ندارند، مناسب است.
آلارم‌ها به یک مرکز کنترل و یا حتی یک دستگاه تلفن همراه مانند اپل انتقال داده می شود. دریافت تصاویر ویدئویی با کیفیت HD در زمان واقعی می تواند به گروه آتش نشان ها، درک مناسبی از وضعیت آتش سوزی را انتقال دهد.
نصب این دوربین های بسیار آسان انجام می گیرد و با PoE کار می کند.

منبع:‌au.boschsecurity.com

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

Aviotec دستگاه تشخیص سریع حریق Bosch

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا