با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


سیستم نظارت تصویری قابل پوشیدنی و قابل نصب  FirstVu HD

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

شرکت Digital Ally با فراهم آوردن سیستم تصویریFirstVu با کیفیت HD و نصب یک ورودی مستقیم در پوشش افسران پلیس به بهره برداری از این سیستم پرداخته است. این سیستم از یک دوربین کوچک 1.75 اینچی و یک ماژول ضبط تصویر جداگانه باریک به ابعاد 2.75” x 4” تشکیل شده است که می توان آنرا به به شکلی مطمئن نصب نمود و این نصب با توجه به وضعیت بدن و یا وضعیت خودرو و یا مکان های دیگر، می تواند بصورت جداگانه و یا در کنار یکدیگر انجام گیرد.
وزن این سیستم تنها 113 گرم است و دارای یک باتری قابل تعویض بوسیله کاربر است و دوام شارژ این باطری به شکلی طراحی شده است که می توان از آن بیش از یک شیفت کامل کاری، استفاده نمود. میدان دید افقی این دوربین با گستره 130 درجه با وضوح دقیق 720p با کیفیت HD است. حداقل مدت زمان ضبط تصاویر در این سیستم 16 ساعت با تنظیم برای بالاترین کیفیت می باشد و حساسیت آن برای ضبط تصویر در نور کم و در هنگام شب ارتقا داده شده است.
این دوربین در زمان فشردن دکمه ضبط تصویر، وقایع اتفاق افتاده تا 30 ثانیه قبل از فشردن این دکمه را در حافظه خود ذخیره خواهد داشت و در حالت stand-by با فشردن دکمه ضبط فوری عملیات ضبط تصویر به همراه ثبت تاریخ و زمان و نشانه گذاری (جهت رویدادهای مهم در طول ضبط) آغاز خواهد شد. حالت ویبره مخفی، قابلیت پخش تصاویر ضبط شده در پلیرهای عمومی و استاندارد، دسترسی به USB مطمئن و امن برای دانلود، ضبط و یا ارتقاء نرم افزار، پوشش بادوام و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی، و بیشتر از اینها برای این سیستم پیشبینی شده است.
منبع: securityinfowatch.com

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

سیستم نظارت تصویری قابل پوشیدنی و قابل نصب FirstVu HD

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا