با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


همکاری استراتژیک شرکت VIVOTEK  و شرکت Genetec

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

VIVOTEK همکاری استراتژیک بیشتر خود را با شرکت Genetec اعلام کرد، یک ارائه دهنده پلت فرم باز، راه کار های امنیتی IP را با راه کار Stratocast نظارت تصویری ابر محور خود (VSaaS) یکی کرد. Stratocast برای برآورده کردن خواسته های امنیت شرکت های کوچک و متوسط (SMBs) طراحی شده است و با دوربین های شبکه در سطح سازمانی ویووتک که به یک راهکار نظارت تصویری قابل اعتماد بدون هزینه های مرتبط ناشی از محل ذخیره سازی on-premises، به روز رسانی نرم افزار و نگهداری مداوم نیاز دارند، سازگار است.
به منظور پاسخ دهی به افزایش تعداد تاجران SMB که در مورد امنیت مرکز خود و هزینه های استقرار نظارت نگران هستند، ویووتک دوربین های در سطح سازمانی خود را برای مشتریان Stratocast ارائه کرده است. دوربین ها برای کار با Stratocast یکپارچه شده اند، که استقرار یک سیستم نظارت تصویری مبتنی بر ابر بسیار مقرون به صرفه و راحت را برای موسسات کوچک و متوسط ممکن می سازد.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

همکاری استراتژیک شرکت VIVOTEK و شرکت Genetec

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا