با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


شرکت GJD دتکتور IP مدلD-Tect خود را بهD-Tect 3 ارتقا داد. این دتکتور بیرونی از تکنولوژی های مایکرو ویو و PIR استفاده می کند و قابلیت تجمیع با شخص ثالث VMS و سیستم های دوربین مداربسته را دارد.

D-Tect 3 به یک اینترفیس تحت وب متصل می شود.به این ترتیب کاربر می تواند تمام تنظیمات مرتبط را از راه دور کنترل و تنظیم کند. برخی از تنظیمات قابل تغییر مانند قابلیت تغییر شدت نور، حساسیت و گستره تشخیص است.

اینترفیس نیاز به نصب نرم افزار ندارد و به محض اتصال به وب کار می کند.

در ارتباط با سیستم های نظارت تصویری، D-Tect 3 IP می تواند به طور آنی دوربین های مرتبط را به محل مورد نظر وصل کند، در حالی که پرسنل امنیتی می توانند با جزئیات کار که توسط SMS تلفن یا ایمیل ارسال می شوند آگاه

شوند.

این محصول امکان تنظیم و تغییر زاویه، شامل 180 درجه pan و 90 درجه tilt را ارائه می دهد. همچنین امکان زاویه تشخیص 10 تا 70 درجه را فراهم می آورد و گستره تابش قابل برنامه ریزی تا 30 متر دارد که این محصول

را برای نظارت محیطی مناطق وسیع مانند مناطق مسکونی، تجاری، صنعتی و.. مناسب می سازد.ویژگی مهم دیگر شامل قابلیت تحمل آب و هوای سخت، نیاز کم به نگهداری و محفظه از جنس روی می باشد.


منبع:‌ www.gjd.co.uk

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

دتکتور IP GJD

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا