با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


نصب دوربین‌های مداربسته برای تنها اثر جهانی تهران

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

با هدف ارتقاء ضریب امنیتی و حفاظت، عملیات نصب و راه‌اندازی سیستم‌های دوربین‌های مدار بسته و کنترل الکتریکی در مجموعه‌ جهانی کاخ گلستان آغاز شد.
مسعود نصرتی، مدیر مجموعه جهانی کاخ گلستان با اعلام این خبر گفت: نصب دوربین‌های مدار بسته در قالب دوربین‌های ثابت و چرخشی با مطالعات کارشناسی، بررسی، آسیب‌شناسی و تهیه نقشه تاسیسات الکتریکی و حفاظتی، صورت گرفته است. با پایان فاز نخست این عملیات محوطه مجموعه از سوی اتاق کنترل قابل حفاظت خواهد بود.
کاخ گلستان در تیرماه سال 1392 به عنوان نخستین اثر پایتخت و اثری منحصر به فرد از دوران قاجار و به عنوان نمونه‎ای موفق از تلفیق هنرهای کهن و معماری ایرانی همراه با تاثیرپذیری از معماری غرب، در سی‌وهفتمین اجلاس سالانه کمیته میراث جهانی در کامبوج در فهرست میراث جهانی به ثبت رسید.
تاریخ ساخت این کاخ مربوط به دوره صفویه است و در دوره قاجار توسعه یافت و به عنوان محل زندگی پادشاهان این دوره مورد استفاده قرار گرفت. کاخ گلستان با هشت ساختمان اصلی و باغی زیبا در مساحتی بالغ بر 4 هکتار به سبک تلفیقی باغ‌های ایرانی و اروپایی ساخته شده است. isna.ir

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

نصب دوربین‌های مداربسته برای تنها اثر جهانی تهران

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا