با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


بازار تحلیلگر های امنیتی، با ارزشی معادل 1/7 میلیارد دلار

بنا به آخرین مطالعات انجام شده توسط Marketsandmarkets، پیش بینی می شود بازار تحلیل های امنیتی با نرخ رشد سالانه 6/27% (بین سال های 2015 تا 2020) تا سال 2015 به ½ میلیارد دلار و تا سال 2020 به 1/7 میلیارد دلار برسد.
تحلیل های امنیتی، داده های امنیتی و مدیریت رویدادها را با استفاده از قابلیت های موثر امنیت شبکه برای پیش بینی و در نهایت کاهش خطرات بالقوه،‌ متحول کردند. از آنجا که فرکانس حملات پیچیده تاسیسات IT به enterprise ها در حال افزایش است، بازار نرم افزار های تحلیل امنیت نیز در دوره پیش بینی شده،‌ رو به رشد خواهد بود.
تحلیل گران دریافتند نیروی اصلی محرک بازار تحلیلگر های امنیتی باعث تغییر قوانین و استاندارد ها برای امنیت مجازی و افزایش محصولات امنیتی بر اساس ابر شد. سرمایه گذاران به دنبال محصولاتی هستند که تحلیلگر های امنیتی داده ها را همراه با محصولات امنیتی داشته باشد تا بتواند به آن درجه ای از هوشمندی در رصد آنی خطر و تهدید که می خواهند برسند. علاوه بر این، قوانین سفت و سخت دولتی در مورد اطلاعات امنیتی، سازمان ها را به سوی بکار گیری محصولات امنیتی این چنینی سوق می دهد. هم SMB و هم enterprise ها در پی آنند تا منابع مالی بیشتری را به تقویت سیستم های امنیتی خود اختصاص دهند.
پیش بینی می شود،‌ داده ها و اطلاعات تحلیل گران امنیتی بیشترین سهم بازار را داشته باشد،‌ در حالیکه endpoint های امنیتی نیز نقشی کلیدی در منظره آینده تحلیلگر های امنیتی ایفا می کنند .
دولت و صنایع نظامی بیشترین سهم از بازار محصولات امنیتی تحلیلی را شامل می شوند. بازار های صنعتی مانند BFSI، مراکز درمانی و مراکز خرید بازار های رو به رشد خرید محصولات امنیتی تحلیلی هستند. پیش بینی می شود آمریکای شمالی بزرگترین سهم بازار را داشته باشد اما APAC بیشترین رشد نرخ سالانه را از 2015 تا 2020 خواهد داشت. شرکت هایی که در گزارش ذکر شده اند نقش های اصلی در بازار تحلیل گران امنیتی را خواهند داشت و شامل IBM، HP، EMC،RSA،Juniper Networks، Logrythm و .. می باشند.
هدف این گزارش پوشش دادن اطلاعات جزئی مرتبط با فاکتور های اصلی موثر بر رشد بازار محصولات امنیتی تحلیلی مانند محرک ها، محدودیت ها، چالش ها و فرصت ها است.
یک تحلیل با جزییات کامل و مناسب در یک صنعت، برای صاحبان آن امکان نظارت بر محصولات، خدمات، استراتژی های کلیدی،‌ عرضه محصولات جدید و گسترش تولید، روابط و دادو ستدهای تجارتشان را فراهم خواهد و می تواند دید خوبی به آنها بدهد.
منبع: securityworldhotel

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 95.75% - 26 votes

96%

بازار تحلیلگر

Book rating: 96 out of 100 with 26 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا