با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


نظارت مخفی در هر شرایط نوری

شکل زیر دوربین دستگاه خود پرداز MegaPX ساخته شده توسط شرکت March Networks را نشان می دهد.

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

این دوربین کامل تمام خصوصیات دوربین های IP، محدوده دینامیکی بالا (HDR) را دارا می باشد و ویدئو هایی بسیار دقیق در تمام شرایط نوری را تهیه می کند. بازرسان بانکی و ماموران قانون را برای شناسایی واضح چهره ها و دیگر ویژگی های متمایز قادر می سازد.
همچنین میدان دید گسترده دوربین می تواند علاوه بر صورت، ناحیه از کمر به بالای کاربران ATM را ضبط کند تا به عنوان مدرک ویدئویی جامع تری استفاده شود.
برای مطالعه بیشتر به سایتwww.marchnetworks.com مراجعه کنید.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

نظارت مخفی در هر شرایط نوری

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا