با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


آلارم آتش سوزی جدید طراحی شده برای نجات دادن جان افراد

سيستم اعلام و اطفاء حريق ، حریق ,تجهیزات آتش نشانی

ردیاب های قدیمی دود نمی توانند در نزدیکی منبع دود به خوبی عمل کنند چون به سرعت ذوب می شوند. هم اکنون یک محصول جدید به نام Sooner Alarms برای پوشش این منظور در بازار موجود است.
Sooner در مکان هایی با ریسک بالا مثل درخت کریسمس که کابل های الکتریکی از آن عبور کرده و یا دیگر نقاط حساس که احتمال آتشگیر بودن آن بالاست به سرعت دود را توسط دتکتور دود شناسایی می کند و به صورت آنی یک سیگنال بی سیم به آلارم در راه دور ارسال می کند و به این ترتیب می توانید آسیب های وارد شده به دارایی ها و خانواده را به حداقل برسانید.
چگونه کار می کند؟
TreeSafe (برای مکان های خاصی که فقط امکان آویزان کردن دتکتور وجود دارد): اگر کوچکترین جرقه ای ایجاد شود، قبل از اینکه آتش سوزی گسترش یابد یک سیگنال آنی ارسال می کند.
PlugSafe (برای هر موقعیت و مکانی): یک سنسور حراتی را در نقاط حساس کار می گذارد و اگر آتش سوزی اتفاق افتاد، یک اخطار به پنل آلارم مرکزی که با باتری کار می کند، ارسال می کند.
برای اطلاعات بیشتر به سایت www.sooneralarms.com مراجعه فرمایید.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

آلارم آتش سوزی جدید طراحی شده برای نجات دادن جان افراد

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا