با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


اولین قفل NFC در جهان

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

Iloq از اولین قفل مجهز به NFC در جهان که توسط دستگاه های تلفن همراه تغذیه و کنترل می شود، پرده برداری کرده است.
فن آوری نوآورانه بدون نیاز به نصب باتری یا نصب کابل به قفل، شما را قادر به استفاده از تلفن همراه خود برای باز کردن درب می کند. Iloq NFC آنقدر کوچک است که تقریبا با هر نوع سیلندر قفل، قفل آویز (قفل padlock) و یا قفل کابینه متناسب است.
این قفل های هوشمند برق را از تلفن کاربر بوسیله القا بر روی NFC بدست می آورد. به طوری که آن نه تنها به عنوان کلید، بلکه به عنوان منبع برق برای قفل عمل می کند. فن آوری دارای حق انحصاری است، آماده و کاملا کاربردی می باشد.
Iloq به مدت طولانی یکی از پیشگامان در قفل های هوشمند خود توان بوده است، در سال 2007 اولین قفل در جهان را که با برداشت برق از جاساز کلید منبع تغذیه اش تامین می شد را به بازار معرفی کرد.

منبع:‌ www.iloq.com

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا