با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


ONVIF Logo 220

ONVIF به عنوان پیشتاز استاندارد سازی برای محصولات حفاظت فیزیکی IP، یک ابزار گزارش دهی جدید بر اساس وب برای گزارش ادعاهای های اشتباه در مورد تطبیق ONVIF ساخته است.
این ابزار گزارش دهی تطبیقی جدید به اعضا و افراد غیر عضو این امکان را می دهد تا مستقیما اطلاعات را به ONVIF منتقل کنند. این ابزار آنلاین گزارش دهی، در پاسخ به فیدبک و بازخوردی که از اعضایش و صنعت گرفت ساخته شد.


اشتوارت راولینگ، مدیر ارتباطات این شرکت می گوید: ایجاد ابزار گزارش دهی آنلاین جدید ما به همه این امکان را می دهد تا به سادگی اطلاعات خود در مورد ادعاهای نادرست در مورد تطبیق را گزارش دهند. یکپارچگی برند ONVIF باید حفظ شود تا کیفیت کماکان باقی بماند و ساخته شدن این ابزار هم در همین راستا بود.
این راهکار قسمتی از یک طرح بزرگتر آموزشی است که برای محفظت از این برند و مانیتور کردن کپی رایت و لوگو هایONVIF است. اجزای دیگر این کمپین شامل آموزش افراد صنعتی و دسترسی آسان به محصولات تطبیقی و کمپانی های عضو وبسایت ONVIF است.


ONVIF که در سال 2008 بنیان گذاری شد، امروزه بیش از 500 کمپانی عضو در 6 قاره دارد و تقریبا برای 500 محصول پروفایل تطبیقی تهیه کرده است. پروفایل S برای تصویر برداری، پروفایل G برای ضبط و ذخیره سازی، پروفایل C برای کنترل دسترسی فیزیکی، پروفایل A برای کانفیگ کنترل دسترسی پیشرفته و پروفایل Q برای نصب ساده و ویژگی های امنیتی پیشرفته است.
منبع: securityworldhotel

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 99.77% - 31 votes

100%

ONVIF مواضع سخت تری در مورد آلارم خطا می گیرد

Book rating: 100 out of 100 with 31 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا