با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


قابلیت ردیابی قفل شده برروی هدف با دوربین های PTZ

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

اریک اولسون، معاون رئيس بخش بازاریابی شرکت PureTech Systems می گوید: "محبوبیت هواپیماهای بدون سرنشین دوربین دار و نقطه ورود کم هزینه، فرصت شگفت انگیزی را برای ردیابی مستقل مبتنی بر ویدئو فراهم کرده است. قابلیت ردیابی، از سنسور های نصب شده ثابت و از سنسور های بر روی پلتفرم های سیار، در گذشته بیشتر در بازار دفاع و بازار امنیت مورد نیاز بوده است، اما اکنون قابلیت مشابه در طیف وسیعی از فرصت های بازار قابل اجرا است.
امتیاز اعطایی جدید, تنها برای سری اختراع PureTech Systems می باشد که بر رشد تکنولوژی در حوزه بکارگیری از تجزیه و تحلیل ویدئو در دوربین پایه گردان که خواه دارای پلتفرم ثابت است و یا خواه دارای پلتفرم متحرک، متمرکز شده است. اختراع ثبت شده با شماره 9،213،904 در ایالات متحده، ردیابی قفل شده بر هدف را که ضامن شناسایی بهتر هدف می باشد را گسترش می دهد، به موجب آن نرم افزار، هدف را منحصرا شناسایی می کند و آن هدف خاص را دنبال می کند. این موضوع بر خلاف بسیاری از الگوریتم های ردیابی هدف PTZ است زیرا در PTZ بر اساس "حرکت" شئ یا براساس "قدرت" تشخیص، هدف ردیابی می شود.
صرف نظر از اینکه دوربین یا هدف در حال حرکت است، توانایی شناسایی یک شی مانند یک فرد، خودرو، دوچرخه و قفل خودکار بر روی آنها، با ظهور دوربین های نصب شده بر روی، نه تنها پهپادها و هواپیماهای بدون سرنشین، بلکه بر روی وسایل نقلیه، انسان ها و پلتفرم های در حال حرکت دیگر, بسیار پر تقاضا شده است.
منبع: puretechsystems.com

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

قابلیت ردیابی قفل شده برروی هدف با دوربین های PTZ

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا