با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


دتکتور PIR حرکتی همراه با دوربین

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت,دتکتور حرکتی

OMV210 شامل دو دوربین PIR بیرونی برای تشخیص نفوذ، هشدار اتاق کنترل در هنگام بروز یک حادثه و ارسال وایرلس ویدئو کلیپ از سایت به اپراتور می باشد. این محصول برای بازار تجاری از قبیل محوطه های ساخت و ساز، داربست، آب و برق، سرقت مس، حمل و نقل و زیرساخت های راه دور، مناطق ذخیره سازی فضای باز، پشت بام، و خانه های خالی طراحی شده است. OMVC200 از سوی دیگر بازار های مسکونی را هدف قرار داده است. دیگر قابلیت های آن عبارتند از:‌
تشخیص نفوذ: پس از تشخیص نفوذ در کنار پخش صدای آلارم، دوربین PIR فضای باز Motionviewers، ده ثانیه فیلم را به طور خودکار ضبط می کند که سپس آن را با ایستگاه مرکزی با استفاده از یک کنترل پنل فعال شده2G یا 3Gبه اشتراک می گذارد.
کاملا بی سیم: OMV210 کاملا یک روش بدون استفاده از سیم برای محافظت در فضای باز است، که در آن آشکار ساز ها و کنترل پنل ها با استفاده از برق باتری تغذیه می شوند که این باتری تا 4 سال عمر می کند.
برنامه های مسکونی: دوربین OMVC200 PIR به طور معمول همراه با لنز عمودی curtain استفاده می شود. همچنین می تواند در اتصال با برنامه های مسکونی ما، برای نظارت از راه دور و نظارت زنگ استفاده شود.
ویدیو رنگی و ارسال ویدو سریعتر.
انتخاب 4 لنز تشخیص از جمله curtain و beam
قابلیت روشنایی IR یکپارچه دو برابر
نصب و مدیریت آسان تر
درباره سازنده: RSI Video Technologies یک شرکت فرانسوی است که در سال 2000 در استراسبورگ تاسیس شده است. این شرکت، سیستم های آلارم بی سیم با تایید ویدئو برای حل مشکلات امنیتی برای کاربردهای مسکونی، تجاری و فضای باز را توسعه می دهد، می سازد و می فروشد. در حال حاضر با ارتقا، نسل چهارم محصولات خود،شرکت بیش از یک میلیون محصول را در بیش از 50 کشور در سراسر جهان فروخته است.

منبع:ifsecglobal.co

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

دتکتور PIR حرکتی همراه با دوربین

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا