با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


نرم افزار کنترل درب امنیتی

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, اخبار حفاظت, حفاظت

نسخه جدید و به روزشده نرم افزار BoonConnect، تکنسین ها را قادر می سازد تا از راه دور به درب ها دسترسی داشته باشند و در نتیجه مشکلات احتمالی سریع تر حل شود و خرابی به حداقل برسد. ابزار جدید از طریق یک مرورگر وب در دسترس خواهد بود، و مشخصات استانداردی برای هم درب گردان امنیتی Tourlock و هم برای پورتال امنیتی Circlelock دارد.
این راه کار برای عیب یابی، پیکربندی و دسترسی به داده های عملیاتی کلیدی درب، مانند وضعیت درب فعلی، ابزار تشخیصی و تنظیمات حالت امنیتی استفاده می شود. نسخه به روز شده سیستم را می توان از طریق یک اتصال امن از هر دستگاه دارای مرورگر و متصل به اینترنت، مانند یک کامپیوتر، تبلت یا گوشی های هوشمند بدست آورد، که این ابزار عیب یابی را بدون نیاز به تماس با تکنسین سایت ممکن می سازد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.boonedam.us مراجعه نمایید.

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

نرم افزار کنترل درب امنیتی

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا