با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


مانیتور STI بی سیم با باتری در مسیر ورودی خودرو

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

مانیتور بیسیم با باتری در مسیر ورودی خودرو با Single Channel Slave Receiver به شکلی طراحی شده است که در ارتباط با کنترل پنل کار کند.
یک سنسور، ورود و خروج خودرو از مسیر ورودی را تشخیص می دهد و یک سیگنال بیسیم را به گیرنده ارسال می کند. مغناطیس سنج حفاظت شده، حرکت اشیاء بزرگ فلزی را تشخیص می دهد. افراد، حیوانات و سایه‌ها، سنسور را فعال نخواهند کرد.
گیرنده کوچک با کنترل پنل تنظیم می شود و تا 1000 (خط دید) عمل می کند. فرم تماس "C" دستگاه را قادر می سازد تا با سیستم دیگر ارتباط پیدا کند. این دستگاه‌ ساخت کمپانی Safety Technology International Inc. عبارت از یک رله فرم "C" ، VDC 12 عملیاتی است که می تواند لحظه‌ای و یا ضامنی باشد. منبع:‌sti.com

 

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

مانیتور STI بی سیم با باتری در مسیر ورودی خودرو

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا