با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


دتکتور Triple-Tech Pearl با دوربین مداربسته یکپارچه می شود

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

آشکارساز Triple-Tech Pearl از شرکت GJD به نحوی طراحی و تولید شده است که می تواند با ادغام در سیستم دوربین مداربسته و سیستم اعلام سرقت، از ایجاد آلارم های مزاحم و بی دلیل جلوگیری کند. این آشکار ساز با PIR، مایکروویو و فناوری ضد پوشش (anti-masking) ترکیب شده است. Pearlمی تواند امنیتی مطمئن و قابل اعتماد را در مقابله با وقوع جرائم احتمالی فراهم آورد.
مارک تیبنهام، مدیر عامل این کمپانی می گوید: "Pearl با جذابیتی هنرمندانه طراحی شده است. این محصول در حین کوچکی، از نظر کیفیت، قابلیت اطمینان و عملکرد، بدون نقص می باشد. این دتکتور، با جدیدترین و بهترین تکنولوژی‌های روز ساخته شده است و برای کمک به محافظت از محل های مسکونی، تجاری و یا صنعتی ساخته و به بازار عرضه گردیده است."
این آشکارساز مجهز به PIR، مایکروویو و حسگرهای ضد پوشش است. فن آوری ترکیبی این محصول تضمینی برای به حداقل رساندن آلارم های مزاحم و بی دلیل است. این محصول همچنین مجهز به سیستم انتی تمپر و دارای دو خروجی جداگانه برای اتصال است.
یکی دیگر از ویژگی های با اهمیت این محصول پوشش باریک پرتو انداز PIR آن است که راه حل‌های دقیق و صحیحی را برای تشخیص و حفاظت از افراد و اموال در مقابل وقوع احتمالی جرائم ارائه می دهد.
آشکارساز حرکتی Pearlدارای ویژگی های مهندسی مانند پایه دیوارکوب "T" قابل تنظیم است که برای تنظیم عملکرد پرتوهای باریک مناسب می باشد. برای این آشکار ساز می توان دیوارکوب دارای مفصل گردشی را نیز تهیه نمود تا در صورت نیاز بتوان زاویه و شیب تصویر محل مورد مراقبت را به وسیله آن به شکل دلخواه تنظیم نمود.
این دتکتور را می توان برای مراقبت کامل به راحتی در بسیاری از محل‌ها از جمله پنجره‌ها، درب و یا حتی در سراسر یک خانه یا دیوارها آن قرار داد. این آشکار ساز همچنین دارای محدوده تشخیص به شکل انتخابی در فواصل 3، 6، 9 و 12 متر است و برای طیف گسترده‌ای از عملکردها مناسب می باشد.
Pearl در رنگ های نقرهای و سفید موجود است و با رنگ اکثر پنجره‌ها و درب های ساخته شده از پی وی سی همرنگ می باشد و استتار می گردد. از آنجا که این محصول به نحوی طراحی و ساخته شده است که قابل دستکاری و خرابکاری نمی باشد، در صورت وقوع چنین مواردی، چه به شکل ثابت و چه به شکل گردشی، همچنان به کار خود ادامه خواهد داد.
از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این دتکتور محافظ آب و هوایی IP65 آن است، همچنین مصرف برق بسیار پایینی دارد و دارای دو سال گارانتی است. منبع:‌www.gjd.co.uk

امتیاز به مطلب

میزان رای بازدیدکننده گان: 100% - 3800 votes

100%

دتکتور Triple-Tech Pearl با دوربین مداربسته یکپارچه می شود

Book rating: 100 out of 100 with 3800 ratings

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا