با عضويت دركانال رسمی ايران آلارم در تلگرام از آخرين اخبار و سمينارها مطلع شويد ورود به کانال

Arrow up
Arrow down


استقرار پیشرفته‌ترین دستگاه کنترلی ایکس ری در گمرک ایران

حفاظت و امنیت, سیستم های حفاظتی, حفاظت, دوربین مداربسته, حفاظت ساختمان, حفاظتی, سیستم های حفاظتی, امنیت, استانداردحفاظت مغازه , مرکز بین المللی آموزش, کنترل حفاظت ساختمان, کنترل حفاظت مغازه, کنترل هوشمند حفاظت و امنیت, کنترل dvr,  , اخبار حفاظت, خرید دوربین مداربسته, هتل حفاظتی, مدرک بین المللی سیستم حفاظت و امنیت,خرید دوربین مداربسته,دوربین مداربسته ارزان

گمرک ایران از شناسایی پیشرفته ترین دستگاه کنترلی ایکس ری برای استقرار در گمرک ایران خبر داد.
به گزارش ایران آلارم به نقل از روابط عمومی گمرک ایران، ایکس ری‌های جدید می‌توانند روزانه 1200 تا 1500 دستگاه کانتینر را بسیار دقیق و با سرعت بسیار بالا اسکن نمایند.
این اقدام گمرک در راستای روان‌سازی تجارت، تسهيلاتی را در قالب سامانه جامع امور گمركی برای عبور محوله‌های ترانزيتی فراهم می‌کند.
بر اين اساس و به منظور كاهش زمان انجام تشريفات گمركی در رويه عبور داخلی و خارجی و حذف تشريفات زايد، با ادغام سرويس ارزيابی ترانزيت در درب خروج و حذف كارشناس سالن، از اين پس شركت‌‌های حمل‌ونقل بين‌المللی می‌توانند بعد از دوراظهاری در سامانه EPL نسبت به اسكن اسناد و ضميمه نمودن فايل به اظهارنامه، به شركت بيمه مراجعه و پس از توديع بيمه‌نامه معتبر و اخذ كد مربوط، آن را وارد EPL نموده و شماره سريال يا كدرهگيری را براي اظهارنامه اخذ نمايند. در اين مرحله اظهارنامه احراز و شماره ثبت اخذ شده و شركت‌ها به جای مراجعه به كارشناس سالن، به كارشناس درب خروج مراجعه و مجوز بارگيری اخذ می‌کنند.
در اين ارتباط و به منظور آشنايی مديران، معاونين و كاركنان ذی‌مدخل در امر ترانزيت در گمرك، سمينار يك روزه‌ای در ستاد مركزی گمرك جمهوری اسلامی ايران برگزار شد تا موارد اجرايی اين موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفته و راه‌حل‌های لازم ارائه شود.

نظرات (0)

هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره ایران آلارم

گروه ایران آلارم در بهمن سال 1385 با راه اندازی سایت اینترنتی ایران آلارم فعالیت خود را شروع كرد و درهمان آغاز مورد اسقبال و توجه اكثر شركتها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیتی ایران قرار گرفت. اساس و هدف این رسانه ایجاد یك شبكه اطلاع رسانی قوی و موثر برای بالا بردن سطح كیفی و كمی این صنعت بوده و می باشد .

بازگشت به بالا